Wpis z mikrobloga

Ale wywaliło komentarzy pt. "Byłem za opozycją, ale w związku z tym, co wyprawiają z imigrantami, to będę głosował na PiS" xDDDD

Albo znowu wywaliło szambo trolli albo wystarczył temat złych imigrantów i co poniektórzy, o pamięci złotej rybki, zapomnieli już, kto rozwala państwo polskie od 6 lat, no i że to właśnie obecna władza przyjęła najwięcej imigrantów w historii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpisu #neuropa #bekazprawakow #uchodzcy #afganistan #bialorus
DoloremIpsum - Ale wywaliło komentarzy pt. "Byłem za opozycją, ale w związku z tym, c...

źródło: comment_1629834591oBgVQXloUWeYTaQDKp7Sm5.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
Ale wywaliło komentarzy pt. "Byłem za opozycją, ale w związku z tym, co wyprawiają z imigrantami, to będę głosował na PiS" xDDDD


@DoloremIpsum: tacy ludzie na wypoku to faktycznie raczej pistrolle. Natomiast to, co #!$%@? opozycja jak najbardziej może mieć wpływ na mniej zatwardziałych pisowców - którzy powoli nawet zaczęli zauważać, że ich ukochana partia zajmuje się przede wszystkim kręceniem wałów. Być może już powoli nabierali wątpliwości, zastanawiali się może
  • Odpowiedz
Ja myślę że narazie partia testuje jak prowadzić narrację bo widać że zalew szamba nie jest tak ciągły i zorganizowany jak jeszcze 5 lat temu. Coś poza migrantami jeszcze się na główną przebija.


@Moisze: Partia nie wie, jak pożenić niewypuszczenie laski z kotem ze sprowadzaniem setek chłopa z Afganistanu samolotami LOT-u.
  • Odpowiedz
Być może już powoli nabierali wątpliwości, zastanawiali się może nie nad tym czy głosować na Antychrysta Tuska ale może byli blisko decyzji "w sumie to nie ma co się pchać na wybory, wszyscy tylko kradno" - ale po opozycyjnej szopce uaktywni się czerwona kontrolka "a jednak PiS nas broni" (


@enron: Matematyka wyborczo-sejmowa jest bezwzględna - te 25% twardych pisowców wszyscy poza PiS mają i bedą mieć w dupie. Gra
  • Odpowiedz
Partia nie wie, jak pożenić niewypuszczenie laski z kotem ze sprowadzaniem setek chłopa z Afganistanu samolotami LOT-u.


@Filipterka25: Dlatego stoją tam i zasłaniają jak się da. Łukaszenka robi błąd bo powinni ze swojej strony wpuścić TV i kontrować wszystkie kłamstwa naszych. Nasi nie mieliby jak się bronić bo przecież nie dopuszczają dziennikarzy więc byłyby tylko Białoruskie materiały.
  • Odpowiedz
@Moisze:Wtedy nie byłoby sensu trzymać takiej kupy polskich strażaków gramatycznych na granicy. Plus, jemu chodzi o budowę naszego płota i nie przestanie, póki nasi nie zbudują czegoś, co faktycznie przegradza granicę zamiast Drutu Narodowego, nieustannie ciętego, co chwila kradzionego, codziennie miażdżonego deskami.
  • Odpowiedz
@Gargris: Nie mam z tym najmniejszego problemu. Ja po prostu zgadzam się że zdaniem komisji Europejskiej która jasno mówi że trzeba uszczelnić granice. Powiedz mi lepiej jak to jest być internetowym frustrantem, który atakuje każdego kto nie zgadza się z twoim światopoglądem. W swoim fanatyzmie pewnie wskoczyłbys za Szczerba albo jachira w ognień.

I proszę nie odpisuj, sram na komentarze osób które rzucają populistyczne teksty, i tak nie przeczytam twojej
  • Odpowiedz
@DoloremIpsum: po wielu latach pod aktualnym nierządem jestem zdania, że przyjęcie wtedy imigrantów byłoby jednak zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż obecny zamordyzm. Drugi raz na ten sam trik się nie nabiore ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Przecież trzeba mieć gwóźdź wbity w mózg żeby wspierać Sterczewskiego po tym co dzisiaj odwalił na granicy...


@Razzish: Ja popieram, a co odwalił? Chciał przekazać leki i jedzenie cierpiącym ludziom.

Chciał rzucić wór nieznanego pochodzenia za zieloną strefę. A co jeżeli białoruskie służby pokazały by że w worku jest broń, ostre przedmioty albo inne szemrane
  • Odpowiedz
Wtedy nie byłoby sensu trzymać takiej kupy polskich strażaków gramatycznych na granicy. Plus, jemu chodzi o budowę naszego płota i nie przestanie, póki nasi nie zbudują czegoś, co faktycznie przegradza granicę zamiast Drutu Narodowego, nieustannie ciętego, co chwila kradzionego, codziennie miażdżonego deskami.


@Filipterka25: Raczej zależy mu na kasie od rodzin migrantów za przerzut. A jak przy okazji może przytrzeć nosa naszym to chyba powinien to lepiej rozgrywać
  • Odpowiedz
Raczej zależy mu na kasie od rodzin migrantów za przerzut.


@Moisze: Białoruś nie jest aż tak biedna by emocjonować się kilkudziesięcioma tysiącami dolarów miesięcznie.

A jak przy okazji może przytrzeć nosa naszym to chyba powinien to lepiej
  • Odpowiedz
Białoruś nie jest aż tak biedna by emocjonować się kilkudziesięcioma tysiącami dolarów miesięcznie.


@Filipterka25: Po 1 to Łukaszenka kasuje kilkanaście tysięcy euro od osoby, z czego na Litwie mowa o 4k uchodźców, PL o jakimś tysiącu. Razem mamy 50mln euro licząc że wzieli od każdego po 10k euro.

Po 2. Jeśli nie jest aż tak biedna to czemu reżim zajmuje się przemytem papierosów do PL i
  • Odpowiedz
@Andreth: Nie wiem czy w ogóle chcę z tobą wchodzić w dyskusję. Osobie, która tarza się po ziemi na marszach kodu raczej nic nie wyjaśnię, ale spróbuję. Nie jesteśmy im nic winni. Polska to nie jest dobry samarytanin, któremu można podrzucić każde kukułcze jajo. Zostali celowo przerzuceni, ponieważ są elementem wojny hybrydowej. Czy ty masz klapki na oczach i nie widzisz co się dzieje w około?

A co ty zrobiłaś
  • Odpowiedz
Po 1 to Łukaszenka kasuje kilkanaście tysięcy euro od osoby, z czego na Litwie mowa o 4k uchodźców, PL o jakimś tysiącu. Razem mamy 50mln euro licząc że wzieli od każdego po 10k euro.


@Moisze: 50 milionów minus koszty (samolot na wodę nie lata), rozłożone w nieznanym okresie czasu, w budżecie państwa równa się grosze.

Ale mogłoby iść jeszcze
  • Odpowiedz
Polska to nie jest dobry samarytanin


@Razzish: Ale tu się muszę zgodzić - ja np. w życiu bym nie pomógł ponad to co wymaga prawo (tj. wezwanie służb ratunkowych, jeżeli jest to absolutnie konieczne, ale tylko po to, bym nie odpowiadał za nieudzielenie pomocy) komuś, kogo uważam za członka wrogiej mi grupy. Na ten przykład znanemu pisowcowi, księdzu, zakonnicy, komuś w koszulce patriotycznej czy z widocznym krzyżykiem nie udzieliłbym pierwszej
  • Odpowiedz
Niby jak? Polacy by zapłacili Białorusinom za mur, a ci by nie wybudowali go tylko #!$%@? kasę?


@Filipterka25: Dało się. Wczoraj RPO poszedł do obozowiska i twierdził że jest tam 32 osoby, SG twierdzi że jest tam tylko 24 osoby. Białorusini mogli nas ograć i iść tam z kamerą i pokazać ile jest osób naprawdę ukazując kłamstwo jednej ze stron niezależnie która z nich by to nie była co podważyłoby
  • Odpowiedz