Wpis z mikrobloga

Cześć, chcę zacząć samodzielną naukę programowania. Z tego co widzę, podobno Python jest dobrym wyborem na start? Macie jakieś rady, sugestie, tipy, rzeczy których nauczyliście się po latach i warto o tym wiedzieć? Polecacie jakieś świetne bazy wiedzy, które są waszym zdaniem na wysokim poziomie i będą idealne do skutecznej, samodzielnej nauki programowania?

Pracuję zdalnie i mam trochę czasu na samodzielną naukę. Mam 30 lat, jestem humanistą, znam angielski na poziomie C2, nigdy nie programowałem i nigdy nie interesowałem się tym tematem. Po prostu mam już dość niskich stawek, bycia traktowanym jak małpa (bo żyję z pisania, więc należy się zero szacunku, a wartość na rynku pracy to tyle co nic) i mam dość opóźnień w wypłatach (czasem dostaję pieniądze po ponad miesięcznym opóźnieniu).

#praca #programowanie #python
  • 26
  • Odpowiedz
@Fantastyka: Mi 7 miesięcy zajęło przebranżowienie się na inny język, a na naukę wydałem tyle co kupiłem książkę i ją sprzedałem bo była do dupy. Polecam bardzo Kanał o Wszystkim i Piotra Baja na youtube. Jakbyś miał problemy możesz pisać :)
  • Odpowiedz