Wpis z mikrobloga

Radość prawaków z poczynań tak zwanej Straży Granicznej i tak zwanego Wojska Polskiego na granicy Polsko-Białoruskiej pokazuje tylko jak krótkowzroczne i mało inteligentne są to jednostki.

Odstawmy empatię na bok, nie oczekuje nawet jej grama od ludzi tego pokroju, zwłaszcza wobec kogokolwiek o niebiałym kolorze skóry. Inteligencja emocjonalna to coś czego deficyt jest praktycznie gwarantem posiadania poglądów skrajnie prawicowych i nacjonalistycznych. Nie o tym więc mówię.

Chodzi tu o zimną kalkulację - skoro na Polskiej granicy jakieś nieoznaczone jednostki mogą sobie przetrzymywać ludzi, nie dopuszczać do nich dziennikarzy i wymachiwać bronią, to każdy powinien czuć się zaniepokojony i żądać wyjaśnień.

Najśmieszniejsze są czarnandery, które panicznie bały się segregacji sanitarnej i NWO, a teraz jak widzą że nieoznaczone jednostki wykonują polecenia niewiadomo kogo - klaszczą uszami xD Trzeba mieć instynkt samozachowawczy na poziomie godnym nagrody Darwina.

Jak Policja pałowała Julki na strajku kobiet cieszyłem się, bo nie jestem Julką i dobrze im tak.
Jak nieoznaczone jednostki podające się za wojsko wykonują polecenia "z góry" i przetrzymują przy granicy uchodźców cieszyłem się, bo przecież nie jestem uchodźcą i won stąd.
Jak popychają dziennikarzy TVN cieszę się bo nie lubię TVN.

Bo przecież to nie tak że jak któregoś dnia władza uzna mnie za niewygodnego to wytargają mnie o 6 rano z domu panowie bez naszywek i słuch o mnie zaginie, jak to się dzieje w Rosji i na Białorusi.

Jestem bezpieczny. Beko trwaj. Dej plusz jak szanujesz straż granicznom, pacz jak męczą 30 bezbronnych osób hehe.

#neuropa #bekazprawakow
Kozajsza - Radość prawaków z poczynań tak zwanej Straży Granicznej i tak zwanego Wojs...
  • 172
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trtrtrtr:

Jak czytam takie bzdury to aż mi się was szkoda robi. Rolą straży granicznej i wojska jest OBRONA granic kraju przed najeźdźcami. I to właśnie robią.


Kolejny co nie przeczytał wpisu, tylko walczy z
  • Odpowiedz
że Straż Graniczna pilnuje granicy tylko jak zachowuje się wobec dziennikarzy i obywateli ich kraju?


@rzep: a jak mają się zachowywać wobec ludzi którzy im utrudniają pracę i robią burdę? Wobec pseudo działaczy do wynajęcia i zidiociałych polityków co wymachują legitymacją poselską i krzyczą o immunitecie?
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Kiedy wy zrozumiecie, że oni nie są na polskiej granicy? Oni są na terenie Białorusi, a nasza Straż Graniczna nie wpuszcza ich na teren Polski, dlatego że chcą zrobić to nielegalnie.
  • Odpowiedz
@Kozajsza: > Chodzi tu o zimną kalkulację - skoro na Polskiej granicy jakieś nieoznaczone jednostki mogą sobie przetrzymywać ludzi, nie dopuszczać do nich dziennikarzy i wymachiwać bronią, to każdy powinien czuć się zaniepokojony i żądać wyjaśnień.

Ale oni ich nie przetrzymują nigdzie, tylko nie dopuszczają do tego żeby nielegalnie nie przekroczyli granicy Unii Europejskiej. Ci ludzie znajdują się na terenie Białorusi i są zwożeni tam żeby siać zamęt na polcenie
  • Odpowiedz
SG popychająca dziennikarzy, odmawiająca dostępu do publicznego terenu paręset metrów od granicy, utrudniająca kontakt z uchodźcami


@rzep: O ile ostatnie punkty mają jakiś sens, to te zachowania są dla mnie jak najbardziej zrozumiałe - sytuacja na granicy jest trudna i napięta i nikt nie potrzebuje tam dziennikarzy, którzy robią zamęt i przeszkadzają w pracy. Jak strażak gasi budynek, to też masz pretensje, że odsuwa gapiów z miejsca zdarzenia? Niech sobie
  • Odpowiedz
a jak mają się zachowywać wobec ludzi którzy im utrudniają pracę i robią burdę? Wobec pseudo działaczy do wynajęcia i zidiociałych polityków co wymachują legitymacją poselską i krzyczą o immunitecie?


@marv0oo: Próba nagrywania uchodźców to utrudnianie im pracy? Próba skontaktowania się z nimi to utrudnianie pracy SG?

Służby mundurowe mają zachowywać się zgodnie z prawem. SG tego nie robi.
  • Odpowiedz
O ile ostatnie punkty mają jakiś sens, to te zachowania są dla mnie jak najbardziej zrozumiałe - sytuacja na granicy jest trudna i napięta i nikt nie potrzebuje tam dziennikarzy, którzy robią zamęt i przeszkadzają w pracy. Jak strażak gasi budynek, to też masz pretensje, że odsuwa gapiów z miejsca zdarzenia? Niech sobie filmują z odległości


@trtrtrtr: Dokładnie dlatego potrzebują tam dziennikarzy. Dziennikarze mają obowiązek patrzeć władzy na ręce właśnie
  • Odpowiedz
Próba nagrywania uchodźców to utrudnianie im pracy?


@rzep: Jak zbiera się cały tabun pseudodziałaczy i gównopolitykierów i wymachują im legitymacjami czy papierami przed mordą, to sorry, ale ludzie nie będą patrzeć czy ta konkretna osoba to robi, czy tylko część grupy to robi - wszyscy won i dajcie nam pracować.
Jakby Lewactwo (bo lewicą ich nazwać nie mogę) i zidiociała część PO nie robiła burdy na granicy, to może by
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Jakby ci funkcjonariusze mieli naszywki to mogliby być łatwo zidentyfikowani i później np. szykanowani w miejscu zamieszkania albo ich rodziny mogłyby mieć problemy z tego powodu.

Ataki na dziennikarzy


@rzep: Gdyby dziennikarze nie przeszkadzali w wykonywaniu obowiązków służbowych to by nie było żadnych
  • Odpowiedz
@Kozajsza: umundorowany funkcjonariusz nie musi ci sie przedstawiac anie legitymowac. Jak jedziesz samochodem zatzymuje cie policja umundurowana to tez masz watpliwosci co do tego czy to prawdziwy policjant a nie przebieraniec? Uprzedzajac pytanie - legitymacje tez mozna podrobic
  • Odpowiedz
@rzep: i sorry, ale to co się tam dzieje to już nie jest "bzdura" typu protesty pod domem kaczora czy sejmem. To już pomału podchodzi pod wrogie działania obcego państwa. I ja się cieszę, że wojsko się nie pierdzieli i jak ktoś utrudnia im OCHRONĘ KRAJU to ich odganiają.
  • Odpowiedz
@AgentGRU: nie no, np. taki policjant jak Cie zatrzymuje to musi się przedstawić i pokazać dowód, że jest z policji. Ale w tym wypadku to dziennikarze i policja sami idą na teren działań SG więc z jakiej paki się maja im legitymować? xD Jak mają wąty, czy to nie przebierańcy to niech dzwonią na policję i tyle
  • Odpowiedz
Jak zbiera się cały tabun pseudodziałaczy i gównopolitykierów i wymachują im legitymacjami czy papierami przed mordą, to sorry, ale ludzie nie będą patrzeć czy ta konkretna osoba to robi, czy tylko część grupy to robi - wszyscy won i dajcie nam pracować.


@marv0oo: Co znaczy "wszyscy won"? Na jakiej podstawie prawnej? SG usadowiła się na pasie granicznym gdzie reporterzy wstępu nie mają i ok. Ale dlaczego dziennikarzy przeganiają z terenów paręset metrów od granicy?

Jakby Lewactwo (bo lewicą ich nazwać nie mogę) i zidiociała część PO nie robiła burdy na granicy, to może by nie było takich
  • Odpowiedz
Gdyby dziennikarze nie przeszkadzali w wykonywaniu obowiązków służbowych to by nie było żadnych "ataków" na nich.


@mroznykasztan: Jak przeszkadzają paręset metrów od granicy?

Dla tych ludzi Białoruś jest krajem rozwiniętym, patrząc z perspektywy Iraku czy Afganistanu. Nie mówiąc już o tym, czy oni w ogóle zastanowili się, czy my chcemy ich przyjąć w
  • Odpowiedz
i sorry, ale to co się tam dzieje to już nie jest "bzdura" typu protesty pod domem kaczora czy sejmem. To już pomału podchodzi pod wrogie działania obcego państwa. I ja się cieszę, że wojsko się nie pierdzieli i jak ktoś utrudnia im OCHRONĘ KRAJU to ich odganiają.


@marv0oo: Gdzie im utrudniano pracę paręset metrów od granicy? Bez słowa, bez podstawy prawnej, bez wylegitymowania się chociażby oficera dowodzącego?

Wam odpowiada
  • Odpowiedz
Mają prawo patrzeć władzy na ręce i z tego korzystają.


@rzep: Mają prawo, ale wypadało by się nie zachowywać jak bydło i wymachiwać legitymacjami przed twarzą SG. Patrzeć na ręce, a robić burdę to 2 różne rzeczy

Wklejam bo nie chce mi się pisać tego samego po raz 10:

Ale konkret, a nie jakieś zdania. Bo to,
  • Odpowiedz
Mają prawo, ale wypadało by się nie zachowywać jak bydło i wymachiwać legitymacjami przed twarzą SG. Patrzeć na ręce, a robić burdę to 2 różne rzeczy


@marv0oo: Ale gdzie robią te burdę?

Ale konkret, a nie jakieś zdania. Bo to, że napisałeś: Gwno może znaczyć, bo może to być np. jakiś teren działań wojskowych i cywile nie mają wstępu. Ja nie wiem jak to działa, jak wiesz - to daj
  • Odpowiedz