Wpis z mikrobloga

Radość prawaków z poczynań tak zwanej Straży Granicznej i tak zwanego Wojska Polskiego na granicy Polsko-Białoruskiej pokazuje tylko jak krótkowzroczne i mało inteligentne są to jednostki.

Odstawmy empatię na bok, nie oczekuje nawet jej grama od ludzi tego pokroju, zwłaszcza wobec kogokolwiek o niebiałym kolorze skóry. Inteligencja emocjonalna to coś czego deficyt jest praktycznie gwarantem posiadania poglądów skrajnie prawicowych i nacjonalistycznych. Nie o tym więc mówię.

Chodzi tu o zimną kalkulację - skoro na Polskiej granicy jakieś nieoznaczone jednostki mogą sobie przetrzymywać ludzi, nie dopuszczać do nich dziennikarzy i wymachiwać bronią, to każdy powinien czuć się zaniepokojony i żądać wyjaśnień.

Najśmieszniejsze są czarnandery, które panicznie bały się segregacji sanitarnej i NWO, a teraz jak widzą że nieoznaczone jednostki wykonują polecenia niewiadomo kogo - klaszczą uszami xD Trzeba mieć instynkt samozachowawczy na poziomie godnym nagrody Darwina.

Jak Policja pałowała Julki na strajku kobiet cieszyłem się, bo nie jestem Julką i dobrze im tak.
Jak nieoznaczone jednostki podające się za wojsko wykonują polecenia "z góry" i przetrzymują przy granicy uchodźców cieszyłem się, bo przecież nie jestem uchodźcą i won stąd.
Jak popychają dziennikarzy TVN cieszę się bo nie lubię TVN.

Bo przecież to nie tak że jak któregoś dnia władza uzna mnie za niewygodnego to wytargają mnie o 6 rano z domu panowie bez naszywek i słuch o mnie zaginie, jak to się dzieje w Rosji i na Białorusi.

Jestem bezpieczny. Beko trwaj. Dej plusz jak szanujesz straż granicznom, pacz jak męczą 30 bezbronnych osób hehe.

#neuropa #bekazprawakow
Kozajsza - Radość prawaków z poczynań tak zwanej Straży Granicznej i tak zwanego Wojs...
  • 172
@Kozajsza: jak jest np. wypadek to chcesz mieć prawo podejść a nie być odgrodzony? Tu jest jasna sytuacja, jest interwencja, więc teren jest ogrodzony. Z drugiej strony napada na Polskę nielegalna horda a Ty porównujesz z wytargiwaniem ciebie z wyra. Jeżeli to państwo nie jest Ci obojętne i nie chcesz działać przeciwko niemu to prędzej powinieneś się zainteresować czy kogoś już skazano z tej szczujni za urodziny akwarelisty.
@Kozajsza: i to jest chyba największy problem dzisiejszej debaty polityczno-światopoglądowej. Że według niektórych prawa człowieka nie są łamane, gdy dotyczy to osób lub grup, których nie lubię. I niestety z bólem serca muszę przyznać, że postawa ta jest w większości stosowana przez prawą stronę.

Podejście mi przypomina trochę krytykę osób biorących udział w strajku kobiet. Przecież pośród zwolenników zaostrzenia prawa aborcyjnego królowała narracja, że kobiety chcą robić aborcję dla przyjemności zabijania
Obrażanie straży granicznej jest żałosne.


@dioxyna: Na wykopie codziennie obraża się Policje, także za wykonywanie przez nich rozkazów (np. pilnowanie noszenia maseczek albo obowiązku zamknięcia lokali gastronomicznych).

Dlaczego więc Straż Graniczna ma być wyjęta spod prawa do krytyki za ich zachowanie i tylko "wykonywanie rozkazów"?
@Kozajsza: No nie jest, tak sobie zupdatowałam wszystko w wpisie co się wydarzyło w ostatni weekend. Smutno,że dajemy się wciągnąć w pisowską propagandę I cały naród się jak zwykle żre. Tak jak napisałam, ludzi powinno się wpuścić, bo są zakładnikami PiSu, ale granicę wzmacniać i nie pozwolić Łukaszence rozgrywać całej UE.