Wpis z mikrobloga

Radość prawaków z poczynań tak zwanej Straży Granicznej i tak zwanego Wojska Polskiego na granicy Polsko-Białoruskiej pokazuje tylko jak krótkowzroczne i mało inteligentne są to jednostki.

Odstawmy empatię na bok, nie oczekuje nawet jej grama od ludzi tego pokroju, zwłaszcza wobec kogokolwiek o niebiałym kolorze skóry. Inteligencja emocjonalna to coś czego deficyt jest praktycznie gwarantem posiadania poglądów skrajnie prawicowych i nacjonalistycznych. Nie o tym więc mówię.

Chodzi tu o zimną kalkulację - skoro na Polskiej granicy jakieś nieoznaczone jednostki mogą sobie przetrzymywać ludzi, nie dopuszczać do nich dziennikarzy i wymachiwać bronią, to każdy powinien czuć się zaniepokojony i żądać wyjaśnień.

Najśmieszniejsze są czarnandery, które panicznie bały się segregacji sanitarnej i NWO, a teraz jak widzą że nieoznaczone jednostki wykonują polecenia niewiadomo kogo - klaszczą uszami xD Trzeba mieć instynkt samozachowawczy na poziomie godnym nagrody Darwina.

Jak Policja pałowała Julki na strajku kobiet cieszyłem się, bo nie jestem Julką i dobrze im tak.
Jak nieoznaczone jednostki podające się za wojsko wykonują polecenia "z góry" i przetrzymują przy granicy uchodźców cieszyłem się, bo przecież nie jestem uchodźcą i won stąd.
Jak popychają dziennikarzy TVN cieszę się bo nie lubię TVN.

Bo przecież to nie tak że jak któregoś dnia władza uzna mnie za niewygodnego to wytargają mnie o 6 rano z domu panowie bez naszywek i słuch o mnie zaginie, jak to się dzieje w Rosji i na Białorusi.

Jestem bezpieczny. Beko trwaj. Dej plusz jak szanujesz straż granicznom, pacz jak męczą 30 bezbronnych osób hehe.

#neuropa #bekazprawakow
Kozajsza - Radość prawaków z poczynań tak zwanej Straży Granicznej i tak zwanego Wojs...
  • 172
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brawo. Też mnie martwi że politycy wymagają od wojska żeby zamiast wykonywać swoje obowiązki w ramach prawa narodowego jak i międzynarodowego zachowywało się jak płatne bandziory bez naszywek i przepychało z dziennikarzami.


@Kozajsza: Pudło. Ochrona granic jest ich obowiązkiem i ty dobrze o tym wiesz. Problem w tym, że zarówno Ty jaki i Ci uchodźcy jesteście opłaceni.
  • Odpowiedz
po co ci ludzie pchali się na Białoruś? Nie mogli wiać do pierwszego bezpiecznego kraju w swoim rejonie tylko pchają się do Europy?


@Un0um3: A gdyby Niemcy napadli na Polskę to uciekałbyś na Ukrainę albo Białoruś i tam został czy próbowałbyś się jednak się przedostać dalej i szukać azylu w kraju bardziej rozwiniętym?
  • Odpowiedz
Ochrona granic jest ich obowiązkiem i ty dobrze o tym wiesz.


@Wlancznik: Ataki na dziennikarzy, zagłuszanie prób komunikacji, brak identyfikacji jednostek czy przedstawienia się (choćby oficera dowodzącego) to też jest ich obowiązek?
  • Odpowiedz
Odstawmy empatię na bok, nie oczekuje nawet jej grama od ludzi tego pokroju, zwłaszcza wobec kogokolwiek o niebiałym kolorze skóry.


@Kozajsza: co ma empatia do respektowania przepisów prawa? Granice w jakimś celu zostały wyznaczone. Ale oczywiście komuszki będą łkały, że brakiem empatii jest niewpuszczanie każdego kto podaje się za uchodźcę xD
  • Odpowiedz
Ataki na dziennikarzy, zagłuszanie prób komunikacji, brak identyfikacji jednostek czy przedstawienia się (choćby oficera dowodzącego) to też jest ich obowiązek?


@rzep: Nie, ale myślałem że już się przyzwyczailiście po działaniach policji, które wyglądały wielokrotnie tak samo.
  • Odpowiedz
@Kozajsza: przeczytałem. Wyzywasz ich od białych rasistów i generalnie obrażasz.
Straż graniczna chroni granice prze jej nielegalnym przekraczaniem w jedną i truga stronę. To że tacy jak ty nie rozumieją i plują jadem będzie powodem wzrostu poparcia dla pisu
  • Odpowiedz
@rzep: czemu więc nie udali się na przejście graniczne prosić o azyl albo tranzyt tylko próbowali się przedostać w środku lasu?
Bo to przestępcy
  • Odpowiedz
I to dokładnie krytykuje w moim wpisie. Żadne służby nie są wyjęte spod prawa do krytyki.


@rzep: Wiedziałem że w końcu znajdziemy jakiś temat w którym się zgadzamy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wiem tyle, że uchodźcą byłbym na Ukrainie/Białorusi, a nie np. w Stanach gdzie byłbym imigrantem.


@Un0um3: Nie masz racji. Prawo o którym mówisz dotyczy tylko Unii Europejskiej - masz prawo ubiegać się o azyl w pierwszym kraju UE do którego dotrzesz.

Polska byłaby dla tych uchodźców pierwszym krajem UE do którego by się dostali.
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Dobrze prawisz. Oni nie rozumieją tego właśnie ze ta straż graniczna czy tam to wojsko to nie jest miejsce dla ludzi którzy chcą pokazać swoją wyższość. Ci którzy tam stoją to zwykle buraki a nie ludzie którzy darzą szacunkiem bliźniego, i największe obawy mam ze musza ślepo wykonywać rozkazy, ich arogancja i zachowanie sprawia ze każdy z nas powinien się ich obawiać ale nie przy przekraczaniu granicy ale przy
  • Odpowiedz
nadal nie oznacza to, że można tych ludzi ot tak wpuścić na teren Unii bez żadnej weryfikacji (chyba, że lewaczki wezmą za nich pełną odpowiedzialność - w tym i karną - wtedy nie widzę problemu).


@Un0um3: Ot tak - nie można. Ale jak już wejdą na teren kraju i zgłoszą chęć ubiegania się o azyl to SG nie ma prawa ich wywieźć siłą za granicę. A są doniesienia, że SG
  • Odpowiedz
nadal nie oznacza to, że można tych ludzi ot tak wpuścić na teren Unii bez żadnej weryfikacji


@Un0um3: a kto tak mówi, uchodźców do czasu weryfikacji zamyka się (pozbawiając wolności przemieszczania) w ośrodkach dla cudzoziemców (a jeśli uchodźców jest zbyt dużo w obozach)

I w tym momencie wykonuje się procedury - rezultatem czego jest nadanie statusu uchodźcy, pobyt tolerowany albo deportacja
  • Odpowiedz