Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś myśli, że covid ma się skończyć to XD, kilka absurdów z Włoch:
- jadę z dziewczyną pustym autobusem i na moment zrzuciłem maskę niżej, bo mnie zaswędziało - kanar z drugiego końca macha, że mam naciągnąć ponownie,
- pytam się coś typa obsługującego leżaki na plaży - on, że mi nie odpowie jak nie założę maseczki XD,
- restauracja z widokiem na morze i chcieliśmy krzesła przy stoliku odwrócić tak by jedno nie siedziało plecami do widoku - #!$%@?, nie możecie, bo wg prawa musi być dystans XDDD,
- do tego wszystkiego #!$%@? ludzie gdy w cieniu jest ponad 30 stopni noszą to na dworze gdy łaskawie nie trzeba XD.

Wytrzymacie jeszcze 2 tygodnie, chcesz zabić babcię? Ostatnia prosta, wracamy do normalności xDDDD

#koronawirus #wlochy
  • 77
Tak jak sobie pomieszkuje w Italii tak na codzień nikt specjalnie nie respektuje tych obostrzeń, zdążają się osoby które nawet na skuterach jeżdżą w maseczce ale ja osobiście nie spotkałem się jeszcze ze specjalnym przestrzeganiem tego wszystkiego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@2-aminopirydyna pojechales tam gdzie sa restrykcje i sie czepiasz, trzeba bylo sprawdzic zanim na wakacje poleciales, a nie biadolic na mirko. Inny kraj inne regulacje, i tylko Polacy jak zwykle narzekaja, jakie to sa absurdy etc. We Wloszech mieli bardzo ostry lockdown i staraja sie go uniknac dlatego maski i inne regulacje, a ze jest mnostwo turystow to jeszcze wiecej maja problemow.

W Holandii zniesli maski i dystans to znowu 10k przypadkow
Ja sobie zadaje pytanie na #!$%@? się szczepiłem w każdej sytuacji z covidianinem XD. Najlepiej to miałem jak jechałem jakimś pustym pociągiem w nocy miesiąc temu i śpię sobie na spokojnie, a tu konduktor przechodząc zaczyna mi urządzać tyradę, że go nie szanuję i że przeze mnie pandemia się nie skończy, bo uwaga nie mam maseczki w pustym pociągu w środku nocy, no #!$%@? xD


@2-aminopirydyna: ja jezdze regularnie ostatnio Katowice-Warszawa
@2-aminopirydyna: jak byłem w Hiszpanii to maksymalnie przy stoliku mogły siedzieć 4 osoby. Nikogo nie obchodziło, że rodzina składała się z 6 osób i wszyscy mieszkają w jednym domu, razem rano jedli śniadanie, korzystali z jednej łazienki i razem zjedzą kolację.
Nie można połączyć stolików bo prawo tego zabrania. Nie można dostawić krzeseł bo prawo tego zabrania. Ojciec siedział z dwójką dzieci i to samo matka. Wino podawali sobie między stolikami
Jeśli ktoś myśli, że covid ma się skończyć to XD, kilka absurdów z Włoch:


@2-aminopirydyna: typowa neuropa i antyszczepy jest typowa :)

- jadę z dziewczyną pustym autobusem i na moment zrzuciłem maskę niżej, bo mnie zaswędziało - kanar z drugiego końca macha, że mam naciągnąć ponownie,

prawo jest jedynie sugestia

- pytam się coś typa obsługującego leżaki na plaży - on, że mi nie odpowie jak nie założę maseczki XD,
@rancosster: A skąd wiesz, że inni nie narzekają?

@farmaceut: równie dobrze mogłem być gdzieś 10 minut wcześniej lub później i trafiłbym na kogoś innego. Fakt jest jednak taki, że istnieją osoby z taką sraczką o covida xD

@Bin_Laden: j.w. większość jest pewnie normalna, ale udało mi się trafić na zjebów

@nilfheimsan: Sycylia

@to_nie_tak_jak-myslisz: a ja jechałem Wrocław-Warszawa i tak mi się trafiło, więc się ciesz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@2-aminopirydyna: my byliśmy w tym roku w Budapeszcie. Ostoja normalności w tym chorym świecie. Restauracje, kluby, baseny - wszystko normalnie funkcjonowało jak dawniej...

Ludzie zza granicy w szoku, że MOŻNA normalnie żyć...