Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś myśli, że covid ma się skończyć to XD, kilka absurdów z Włoch:
- jadę z dziewczyną pustym autobusem i na moment zrzuciłem maskę niżej, bo mnie zaswędziało - kanar z drugiego końca macha, że mam naciągnąć ponownie,
- pytam się coś typa obsługującego leżaki na plaży - on, że mi nie odpowie jak nie założę maseczki XD,
- restauracja z widokiem na morze i chcieliśmy krzesła przy stoliku odwrócić tak by jedno nie siedziało plecami do widoku - #!$%@?, nie możecie, bo wg prawa musi być dystans XDDD,
- do tego wszystkiego #!$%@? ludzie gdy w cieniu jest ponad 30 stopni noszą to na dworze gdy łaskawie nie trzeba XD.

Wytrzymacie jeszcze 2 tygodnie, chcesz zabić babcię? Ostatnia prosta, wracamy do normalności xDDDD

#koronawirus #wlochy
  • 77
@Master_Of_Disaster91: Ja sobie zadaje pytanie na #!$%@? się szczepiłem w każdej sytuacji z covidianinem XD. Najlepiej to miałem jak jechałem jakimś pustym pociągiem w nocy miesiąc temu i śpię sobie na spokojnie, a tu konduktor przechodząc zaczyna mi urządzać tyradę, że go nie szanuję i że przeze mnie pandemia się nie skończy, bo uwaga nie mam maseczki w pustym pociągu w środku nocy, no #!$%@? xD