Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś myśli, że covid ma się skończyć to XD, kilka absurdów z Włoch:
- jadę z dziewczyną pustym autobusem i na moment zrzuciłem maskę niżej, bo mnie zaswędziało - kanar z drugiego końca macha, że mam naciągnąć ponownie,
- pytam się coś typa obsługującego leżaki na plaży - on, że mi nie odpowie jak nie założę maseczki XD,
- restauracja z widokiem na morze i chcieliśmy krzesła przy stoliku odwrócić tak by jedno nie siedziało plecami do widoku - #!$%@?, nie możecie, bo wg prawa musi być dystans XDDD,
- do tego wszystkiego #!$%@? ludzie gdy w cieniu jest ponad 30 stopni noszą to na dworze gdy łaskawie nie trzeba XD.

Wytrzymacie jeszcze 2 tygodnie, chcesz zabić babcię? Ostatnia prosta, wracamy do normalności xDDDD

#koronawirus #wlochy
  • 77
@KOLEGAMAMY: Skoro jesteś na miejscu to mogę wejść w szczegóły: sytuacja w autobusie to linia 806 na plażę do Mondello gdzie masz zawsze kanara, typ z obsługi leżaków też się tam #!$%@?ł. Natomiast sytuacja z restauracji miała miejsce w Cefalo, ale dokładnej nazwy ci teraz nie powiem, bo nie pamietam. A jak odczuwasz jaka tam jest temperatura to te 2% na ulicy w maseczce to i tak jest w #!$%@? dużo
@Chlopiec_z_drewna co ciekawe, we Włoszech, Hiszpanii te "absurdy" dziwią tylko Polaków ¯_(ツ)_/¯

Zawsze zastanawia mnie, gdzie są granice absurdu dla takich ludzi jak ty? Gdzie godność i chęć bycia wolna osobą? Myślę, że tacy jak ty po prostu muszą mieć zakazany i nakazy, żeby żyć. Przecież jeśli to co opisał op nie jest dla ciebie absurdem to ciekawi mnie czy według ciebie istnieje jakieś absurdalne prawo.
@2-aminopirydyna: jestem aktualnie w Grecji i poza obsługa hotelu nikt nie nosi maseczek i każdy ma wyłożone jajca. Wirusa tu nie ma i nie trzeba się jego bać ;) miasta, plaże zatloczone, wszyscy się dobrze bawią i śpiewają. Polecam ten stan ;)
@2-aminopirydyna przestań jeździć do Włoch - co za problem. Ja tam mieszkam od 16 lat, przeszedłem koronę w pierwszej fali i wszystkie lockdowny.
Staram się rozumieć zarówno Włochów (ktorzy jako pierwsi dostali w doope), jak i Polaków (których szybkie zamknięcie uchroniło od pierwszej fali kompletnie).
Pisałem o tym parę razy na wykopie - możesz się cofnąć na moim profilu i sprawdzić.
Teraz sytuacja jest oczywiście kompletnie inna niż na początku - choćby
@KOLEGAMAMY: Ta w której ja byłem to była taka dwupoziomowa z jakby tarasem i tam się typ przysrał xD. Z kolei jak będziesz miał wejście na górę gdzie masz strefę archeologiczną i ruiny zamku to sprawdzają ci szczepienie przy wejściu na szlak xD