Wpis z mikrobloga

Zwracam się z pytaniem do Was drodzy obserwujący!

Co chcielibyście zobaczyć jako następną część serii moich wykopów bazujących na moim Wykopowym API?

Ja sam mam już parę pomysłów. Chciałbym usłyszeć co byłoby dla Was najbardziej istotne.

Zadajcie sobie jedno pytanie:

Mam bazę wszystkich komentarzy powiązaną z każdym profilem,

co mogę się z tego dowiedzieć?


Moje propozycje:

1. Liczba męskości

2. Kto jest najbardziej wulgarny

3. Kto jest zwolennikiem jakiej partii

4. Kto zakopuje/ wykopuje najwięcej

5. Sieć ludzi którzy najwięcej do siebie piszą na Wykopie

6. Lista osób z największą totalną liczbą plusów do komentarzy

7. Lista osób z największą totalną liczbą minusów do komentarzy

8. Wszystkie linki do stron które padły w komentarzach

pozdrawiam,

RedDigg
  • 123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@reddigg: średnia długość komentarza użytkownika i średnia +/- jeśli się da tak.

A tak ogólnie to wszystkie od 2-8 brzmią ciekawie, wprawdzie kilka doprowadzi do burzy :P ale to chyba cały urok ;D
  • Odpowiedz
@wykopowicz90:

Główny algorytm jest już gotowy, potrzeba go tylko poddać tuningowi do innych warunków.

Niektóre z tych pomysłów są trywialnie i nie wymagają dużego nakładu, inne są dużo bardziej zaawansowane i potrzeba im poświęcić więcej
  • Odpowiedz
1,5 i 6! 4 już była kiedyś w jakiś statystykach, 2 może pokazać mroczne oblicze niektórych, 3 sprowadzi flame war, zresztą wyniki i tak przewidywalne ;p 7-nie ma co pogrążać ludzi, 8- jakoś nie przemawia ;p
  • Odpowiedz
@UkradliMiPuzzle: Oj, wydaje mi się że ten użytkownik może spokojnie stawać w szranki ;]

5,2,4,8 i pozostałe w takiej kolejności by mnie to interesowało najbardziej. Kto robi najwięcej błędów ortograficznych też by mogło być ciekawe, chociaż ze statystyki wychodzi że najpewniej osoby które piszą najwięcej...
  • Odpowiedz
@kamdz:

Napisałem na "epickim śledziu", że "popełniłem" swoje API bo to które mam od Administracji nie dawało mi możliwości niezbędnych do pewnego rodzaju zapytań (głównie chodzi o komentarze)
  • Odpowiedz