Wpis z mikrobloga

jeszcze tu jestem, więc postanawiam zrobić recenzję (a raczej wymienić listę plusów i minusów) MAZUR

plusy:
+ nawet ładne widoczki chociaż jeziora jak wszędzie tylko trochę większe
+ muszę dodać jeszcze naturę jako taką, bo może wyjść mało plusów: no ogólnie fajen drzewka, lasy z przewagą tych liściastych, bujne, jeziora całkiem spore i chyba niewiele można się w nich kąpać więc to dla bogaczy z motorówkami i innymi wodnymi takimi autami
+ jest możliwość pewnego rodzaju WYPOCZĘCIA o ile wcześniej nie zagryzą ukatrupią Cię komary czy inne pszczoły
+ wilczy szaniec (ciekawe)

minusy:
- poza bunkrami nie ma tu nic ciekawego dla niestarych, niepijanych i nie-fanatyków wędkarstwa
- wokół jezior głównie małe miejscowości, w których nawet nie spotkałam ani jednego frog shopa (wyobrazacie sobie?)
- zwykle wąskie drogi i dziwne dla nich przepisy a w dodatku takie kręte i STROME niczym w górach czy na Gran Canarii tylko niestety w Polsce
- przemierzając krainę mazur ma się wrażenie, że to jakiś polski trzeci świat; aż strach pomyśleć, co jest na podlasiu albo podkarpaciu
- jak wyzej; widac, ze tutaj gospodarka dziala tylko w okresie letnim, niewiele zakładów (o ile są jakiekolwiek), w większości biedne, płaczące niemal domy
- giga biedne jedzenie - widocznie stworzone na potrzeby biednego portfela czyli DZYNDZAŁKI Z HRECZKĄ (czyli po prostu pierogi z ku.wa KASZĄ GRYCZANĄ i ewentualnie boczkiem) i jakieś inne z ziemniaków jak prawdziwy p0lak
- zabytki tutaj NIE ISTNIEJĄ poza małymi wyjątkami jak wilczy szaniec i przypadkowo usytuowane zameczki przerobione na hotele, co jest zupełnie obrzydliwe i zasługuje na powszechny lincz

#mazury #polska #wakacje #recenzja #heheszki #nosaczsundajski
Maudee - jeszcze tu jestem, więc postanawiam zrobić recenzję (a raczej wymienić listę...

źródło: comment_1629576243VPvGG78LUqEINdonW5QUlH.jpg

Pobierz
  • 22
@Maudee: trochę za późno się obudziłem ale do plusów mogłabyś dodać lody z budki w Banie Mazurskie Konopnickiej 37. No takich lodów raczej nigdzie nie zjesz swojskich ;d Trzeba brać póki żyje te stare małżeństwo xD

No cusz może następnym razem spróbujesz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Maudee: przecież na mazury się jeździ po to, zeby żeglować, chlać wieczorami, śpiewać szanty i srać w lesie, nikt tam nie jeździ po to żeby zwiedzać