Wpis z mikrobloga

Piszę ten wpis jeszcze raz bo moderacja uznała go za niewygodny i usunęła mi go z gorących bez podania przyczyny.

Większość z was wie już, że różowe testują swoich przyszłych partnerów tzw. "shit-testami" oceniają w ten sposób świadomie lub nieświadomie i robi to większość kobiet.
Ostatnio przeglądając tiktoka zauważyłem kobiete, która specjalizuje się w tej dziedzinie "testowania" niebieskich (w załączniku przykład)
Co myślicie? Czy to jest u was akceptowalne? Jak dla mnie to taka kobieta jest skreślona już na zawsze. Bawi się drugą osobą, tak bez empatii nie zważając na czyjeś uczucia nie wspominając już o nie szanowaniu czasu drugiej osoby.
Co zrobilibyście gdyby dziewczyna odwołała wam randkę 1h przed spotkaniem?

#tinder #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem #niebieskiepaski #shittesty
FajnyTypek - Piszę ten wpis jeszcze raz bo moderacja uznała go za niewygodny i usunęł...
  • 60
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@FajnyTypek: często natrafiam na jej filmiki, ale akurat ta jej teoria strasznie jest wyssana z palca. Zresztą w innym filmiku z serii "jak randkować" również poruszała temat wystawiania faceta, ale kryła się za tym trochę inna logika niż tutaj. Mówiła coś o "czerwonych flagach" i każdy ma prawo odwołać randkę na kilka godzin przed, bo przecież nie znamy tego drugiego człowieka i tak naprawdę umawiamy się z całkowicie OBCĄ osobą. No
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@FajnyTypek:

Co zrobilibyście gdyby dziewczyna odwołała wam randkę 1h przed spotkaniem?


Zrywam kontakt. Takim czymś tylko pokazuje mi, że nie szanuje mojego czasu, a co za tym idzie to nie szanuje mnie. Co innego odwołać dzień,dwa przed, ale jeśli robi to dosłownie chwilę przed spotkaniem to prostu daje mi czysty sygnał, że jestem opcją rezerwową. Jak dziewczynie faktycznie zależy to się nawet z wigilli Bożego Narodzenia urwie ( ͡° ͜