Wpis z mikrobloga

Od września migruję w okolice Legnicy. Dwa pytania do ludzi z tych okolic Dolnego Śląska:
1. Czy przypadkiem w Waszej firmie akurat nie poszukują specjalisty ds. marketingu, SMM, redaktora? Tak, przeglądam ogłoszenia :) Ale może coś ominęłam? Z góry dzięki za pomoc.
2. PWSZ w Legnicy - zarządzanie w ofercie "Ucz się i pracuj" - zajęcia popołudniowe - jakieś wrażenia? Jak poziom? Wiem, że to nie poziom UE lub UWroc, ale jakie jest Wasze zdanie? Interesuje mnie ten format, gdy niestacjonarnie studiuję psychologię na SWPS. Z góry dziękuję za opinię.

#studbaza #legnica #dolnoslaskie #pwsz #pracbaza #kiciochpyta #pytanie
  • 14
@jezioro-dygata: nie wiem jak z zajęciami popołudniowym, o których piszesz, ale na PWSZ nie podchodzą zbyt poważnie do swoich studentów, prowadzący notorycznie spóźniają się na zajęcia, bądź w ogóle się na nich nie pojawiają, od uczniów wymagają minimum, często zajęcia kończą się przed czasem, właściwie nie trzeba się na nich pojawiać, można tylko zdać egzaminy i na jedno wyjdzie - ale to wrażenia ze studiów dziennych
@jezioro-dygata: nie mam pojęcia jak jest na zarządzaniu, na prawie poziom nie jest zbyt wysoki, nie ma porównania z uniwersytetami; powiedziałabym, że taki średni, wykładowcy owszem, są w porządku, bo często są to ludzie z Wrocławia, ale oni niezbyt przykładają się do swoich obowiązków na pwsz, co nie zmienia faktu, że na zarządzaniu na przykład może być zupełnie inaczej, lepiej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jezioro-dygata: o kierunku "zarządzanie i inżynieria produkcji" słyszałem, że jest lepiej prowadzony od odpowiednika na pwr do tego stopnia, że są ludzie z Wrocławia, którzy do nas dojeżdżają. Jakieś działy marketingowe znajdziesz na pewno, a jeśli weźmiesz pod uwagę rolę przedstawiciela handlowego, to na pewno znajdziesz coś dla siebie.