Wpis z mikrobloga

Przyjechał dzisiaj do januszexu klient z Ukrainy. Nasz największy klient, ja go znalazłam i Janusz oczywiście nic mi za to nie dał. Gościu zostawia rocznie w firmie około 300 tysięcy. Przyjechał pierwszy raz, współpracujemy dwa lata. Przywiózł prezenty. Słodycze, jego lokalne przysmaki oraz alkohole, upominki dla wszystkich. Podziekowal mi za współpracę. Zrobił sobie ze mną zdjęcie. A Janusz przywitał go czarna kawa, bo nawet mleka nie ma ¯_(ツ)_/¯ #pracbaza #januszebiznesu #januszex #zalesie
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 7
@Ramboski: Typowo słowiańskie brednie, to wszystko wynika z kompleksów i braku wychowania. Społeczeństwo w PL jest powierzchowne, bo jest po prostu zacofane, stad te durne komenty.
  • Odpowiedz
@voucher_z_biedry: kiedyś pracowałem w firmie robiącej interesy z Poroshenką. I miałem silne zderzenie z rzeczywistością gdy w wiadomosciach usłyszałem, że Ruscy na Krymie zajęli Jego fabryki a potem w pracy, że Roshen odwołał wszystkie zamówienia. Nigdy nie czułem wydarzeń na Świecie tak wprost. Potem kilka razy miałem takie bliskie spotkania z rzeczywistością i za każdym razem mam mindfuck, że nie żyję w magicznej bańce...
  • Odpowiedz
  • 17
Ukraińcy dwukrotnie postawili się władzy i zmienili podczas wyborów większość parlamentu. Polakom pozostaje zaś narzekanie na władze w internecie i wywyższanie się, bo urodzili się bardziej na zachód xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Sprus: mam wzmiankę o premii od całości sprzedaży, ale procentów na umowie nie ma, Janusz sam wszystko oblicza na koniec miesiąca i nigdy nie wiem czego się spodziewać
  • Odpowiedz
@kocimrau: no to czego się spodziewałaś podpisując taką umowę?

ja mam u siebie każdy najmniejszy produkt wyszczególniony na prowizji a jeszcze jak kogoś ściągnę to dostaję procent od jego obrotu powyżej pewnego progu
  • Odpowiedz