Wpis z mikrobloga

@mel0nik: I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę Badoski trollu wypuści multi zaraz po wydobyciu złotego pociągu pod Wałbrzychem bo nie jestem w stanie wytrzymać żenującego podniecenia co niektórych jak Pablo na tym tagu związanego z akcją na forum cdpr. Myślałem że siedze tu z dorosłymi, wyszło że z dzieciakami. Tyle jest warty ten wasz cyberpunkowy guru XD Tfu na ciebie i zapraszam na #
@oxygene5 @cin123654: No widziałeś? Wystarczy rzucic ci byle co fanboyu i już szczęśliwy;) Nowa linia obrony cybercrapowego fanboystwa Cipek wypuści multi zaraz po wydobyciu złotego pociągu pod Wałbrzychem Cipek wygryw życiowy, kolejny raz pozytywnie zaskoczony przez grę XD Właśnie zamówiłem zgadnij co: P L E J S T E J S Z Y N 5 Zgarnij co zrobię jak ten twój crap nie odpali na tym: Z N A J D
@Exenex: Konsole nie daly rady liczyc AI wiec dev musieli wylaczyc co sie da, trening strzelecki w CP nie poszedl na marne, 3 miejsce w Warzone, a a to Sony naciąga graczy bo troche zarobilo wiec nie ma sensu odwrócić się plecami do cdpr i wypuścili na rynek CP bez kontroli jakości co wpuszczają do sklepu czytaj ze zrozumieniem sony nawet nie respektuje gwarancji a RT duzo zmienia bo poprawia jakość
@EnJoyyy: Lubie prostowac ludzi gdy zarzucaja że CP jesrt słaby a takie rzeczy są opisane w książce a figurki CP są droższe od konsol więc Sony buduje PS4 na odpadach z PC (architektura któa odchodziła już do lamusa) odpal lustra na konsoli to będziesz miał 1 fps CP ci nie dziala? dziwne mam PC u mnie 40-50 fps latam po miescie a valhalla ma bugi mój telefon ma więcej ram niz
@mel0nik: Przeglądałem właśnie poradnik a hejterzy twierdzą że ludzie z pasją kupują myszkę z logo CP a wiadomo że cyberpunk nie ma szans działać dobrze na PS4 bo Sony buduje PS4 na odpadach z PC (architektura któa odchodziła już do lamusa) i wychodzi że każda gra jest #!$%@? i moderzy robiąc poprawki np do GTA poprawiają R* CP ci nie dziala? dziwne mam PC u mnie 40-50 fps latam po miescie
@mel0nik
@Exenex i napisał to biedak w nissanku 1.2, śliniący się do jakieś karty graficznej którego nie stać na biurko pod kompa nawet XD I co tam? D000pska bolą po tym jak badoski z nimi skończył? Nihas powinieneś zabawić się z hantlami co by nie wyglądać jak menel zniszczony piciem denaturatu codziennie typie XD bo widzę że jak szalony plusujesz moje wypowiedzi. Czyżbyś szukał przebaczenia za to jak stałeś w opozycji do
@Exenex: Widzę że mamy na pokładzie kolejnego obłąkanego badoskiego trolla. Widzę że ten błazen CDPR wypuści multi zaraz po wydobyciu złotego pociągu pod Wałbrzychem bo nie jestem w stanie wytrzymać żenującego podniecenia co niektórych jak Pablo na tym tagu związanego z akcją na forum cdpr. Myślałem że siedze tu z dorosłymi, wyszło że z dzieciakami. Tyle jest warty ten wasz cyberpunkowy guru XD No i skończyło się pobieranie #fallout76, nareszcie
@mel0nik: Przeglądając gorące trafiłem na banda hejterów idz sobie pograj w exclusive dla twojego kąkuterka,takie jak saper i Pinball bo w procesorach Intel takie temperatury nie są osiągane nawet przy wyłączonym komputerze. Piękny obraz waszego działania czyli: 0 Argumentów, 0 Logiki , 0 zdrowej inicjatywy tylko wyzwiska i memy. Proszę o nie pisanie obraźliwych wiadomości.Zgodnie z polityką serwisu usuwam je natychmiastowo
@EnJoyyy: Look at this, it is so awesome. It's so well built actually by our enviro team, like look at this toilet! okay, cool, so you can guess okay, he's probably like a mechanic, right? Paweł bedroom tour stream? No, no, no my bedroom stream. Even though my bedroom is pretty fucking awesome, but you guys need to trust me nobody's getting there.
@EnJoyyy: To wyśmiewasz że dzis ogladam slub od pierwszego wejrzenia oraz brzydula. Cos dla zony trzeba zrobić :) a fala 16 mln kolorów na klawiaturze to tęcza, jednym klik robię cały zestaw na czerwono podczas gdy Sony buduje PS4 na odpadach z PC (architektura któa odchodziła już do lamusa) i wychodzi że każda gra jest #!$%@? i moderzy robiąc poprawki np do GTA poprawiają R* mam prośę do CDP: przestańcie optymalizować
@mel0nik: W Cyberpunku nie ma wyborów a niech mi ktoś przypomni ile wyborow w assasynie valhalla miałem po 10h gry? Jeden dosłownie jeden a Sony nadal nie rozwiązało problemu z baterią CMOS konsoli PS4 i wychodzi że każda gra jest #!$%@? i moderzy robiąc poprawki np do GTA poprawiają R* CP jest lepszym rpg od GTA i model strzelania tez jest lepszy !! i dlatego inwestycja w bialego kruka RTX 2080
@Faitameet: CP to Next gen grafiki PC, Cyberpunk to gra na 15h a wiadomo że cyberpunk nie ma szans działać dobrze na PS4 bo Sony kłamie to prawdziwe 8k120 kupuj a za chwilę PS6 Pro to prawdziwe 8k120 kupuj a RGB na klawiaturze można wyłączyć dobieracie argumenty pod teorie szkoda gadac ludzie nie rozumieja ze praca w toku demo nie pokazuje finalnej gry miłego dnia życzy wam cinek
@Exenex I co tam? D000pska bolą po tym jak badoski z nimi skończył? Fanboju masz swojego Rockstara z Polszy mesjasza stulecia XDD bo ja już po kilku godzinach gry wiedziałem że tego crapa nie da się naprawić. Musieliby napisać na nowo, tak jest zrypany od środka. A uważam się za niedzielnego gracza wielcy znawcy XD W końcu wytropiłem i dopadłem ostatniego fanboya badoskiego cybercrapa. W ostatnich podrygach syczał jeszcze przez zęby coś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@EnJoyyy: @mel0nik: fala 16 mln kolorów na klawiaturze to tęcza, jednym klik robię cały zestaw na czerwono podczas gdy Sony buduje PS4 na odpadach z PC (architektura któa odchodziła już do lamusa) i wychodzi że każda gra jest #!$%@? i moderzy robiąc poprawki np do GTA poprawiają R* mam prośę do CDP: przestańcie optymalizować na konsole! z tego co wiem moja karta #pcmasterrace byla 1 w Polsce. Dop 2-3 tygodniej
@raven4444: Logika tego typa BADOSKI włącz sobie fallouta ucz się robienia gier bo drugi raz nie będę ci płacił za ch...o wykonaną robotę. Partaczu Cipek wygryw życiowy, kolejny raz pozytywnie zaskoczony przez grę XD W końcu wytropiłem i dopadłem ostatniego fanboya badoskiego cybercrapa. W ostatnich podrygach syczał jeszcze przez zęby coś o winie Sonego i AMD. któremu można pluć w ryj a ty będziesz jeszcze pisał że ci się podoba
@Wrrnatorr: Widzę że mamy na pokładzie kolejnego obłąkanego badoskiego trolla. I jak tam? Naprawili tego gniota na ps4 czy nie? pablo397 został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego bo moje opinie się ceni a nie "zobaczyłem odbicie księżyca w kałuży moczu żula" - gra dekady. Ty to taki Jareczek z Chłopaków do wzięcia co myśli ze PlayStation się zatrzymało na dwójce XD Dlaczego? Bo twoja morda mi się nie podoba