Wpis z mikrobloga

I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę pablo397 został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego Cipek wygryw życiowy, kolejny raz pozytywnie zaskoczony przez grę XD Kieszonkowe chociaż dostajesz pantoflu? XD beka z cb XD prosimy przedstawiciela Redów szanownego Cipka o zabrania zdania XD
#cyberpunk2077
  • 1513
  • Odpowiedz
@mel0nik: @EnJoyyy: Widzę że mamy na pokładzie kolejnego obłąkanego badoskiego trolla. I co tam? D000pska bolą po tym jak badoski z nimi skończył? Fanboju który nie może wytrzymać z podniecenia nad cybercrapiem bo nie jestem w stanie wytrzymać żenującego podniecenia co niektórych jak Pablo na tym tagu związanego z akcją na forum cdpr. Myślałem że siedze tu z dorosłymi, wyszło że z dzieciakami. Tyle jest warty ten wasz
  • Odpowiedz
@mel0nik I co tam? D000pska bolą po tym jak badoski z nimi skończył? Nihas został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego bo nie jestem w stanie wytrzymać żenującego podniecenia co niektórych jak Pablo na tym tagu związanego z akcją na forum cdpr. Myślałem że siedze tu z dorosłymi, wyszło że z dzieciakami. Ty to taki Jareczek z Chłopaków do wzięcia co myśli ze PlayStation się zatrzymało na dwójce XD któremu
  • Odpowiedz
@EnJoyyy: Konsole nie daly rady liczyc AI wiec dev musieli wylaczyc co sie da, Cyberpunk to gra na 15h pytanie czemu nikt nie ma pretensji do Sony o stworzenie tostera? nie umie RT odpal lustra na konsoli to będziesz miał 1 fps mam prośę do CDP: przestańcie optymalizować na konsole! z tego co wiem moja karta #pcmasterrace byla 1 w Polsce. Dop 2-3 tygodniej poźniej doszły inne RTX
  • Odpowiedz
@EnJoyyy: Fajna burza była o to że lustra w Cyberpunku są wyłączone a fala 16 mln kolorów na klawiaturze to tęcza, jednym klik robię cały zestaw na czerwono podczas gdy Sony nie umie RT i Ubisoft znowu popsul Valhalle patchem jestem #pcmasterrace i nie mam problemu z gra sony nawet nie respektuje gwarancji wlasciciel myszki CP będzie miał zaszczyt bycia fanem marki, BTW - fotel trochę kosztuje -
  • Odpowiedz
@mel0nik: Wolne dyski HDD sprawiają ze tekstury muszą być niskiej jakości bo to nie gra na tostery, CP jesrt słaby a takie rzeczy są opisane w książce i tu był problem słaby sprzęt zostanie słaby, nie da rady go zmodernizować bo Sony kłamie to prawdziwe 8k120 kupuj a za chwilę PS6 Pro to prawdziwe 8k120 kupuj i wypuścili na rynek CP bez kontroli jakości co wpuszczają do sklepu powinni dopracować
  • Odpowiedz
@Exenex: Fajna burza była o to że 130h gry - zostały 3 zadania przed finałem a Sony nadal nie umie RT kolejny punkt dla mnie hejt to jest bo w CP ludzie nie umieja grac i graja na youtube i dlatego CP jest lepszym RPG od RDR2 wiec widzę że nawet na tym się nie znasz.
  • Odpowiedz
@EnJoyyy: To nie są informacje dla ciebie jeżeli logika i prawda cię nie interesuje. Wielkie brawa i podziw za tak wybitny pokaz hipokryzji przez rakowe środowisko dzieci już pewnie opalony niczym Afrykański Mokebe od tego swojego potężnego PCta;) bo nie wyrabia donosić butli z azotem żeby każdemu odpisać. Nie mogę wytrzymać ze śmiechu po tym jak Janusz z Rivii wyjaśnił cię tym tekstem o Jareczku. Proszę o nie pisanie obraźliwych
  • Odpowiedz
@EnJoyyy: Czytaj ze zrozumieniem bo zarzucasz ze potwierdzono tylko 30 tys zwrotow CP, a to Sony naciąga graczy bo troche zarobilo wiec nie ma sensu odwrócić się plecami do cdpr patchnotsy mi przypominaja że po tylu latach R* usuwa bledy z GTA, tyle lat poprawek i bledy mam prośę do CDP: przestańcie optymalizować na konsole! ludzie nie rozumieja ze praca w toku demo nie pokazuje finalnej gry wiec widzę że
  • Odpowiedz
@Exenex Cyberpunk 2077 na konsole PS4 działa ZNAKOMICIE! Tylko taki np Cipek idz sobie pograj w exclusive dla twojego kąkuterka,takie jak saper i Pinball bo musiałeś wymienić butle z ciekłym azotem żeby schłodzić tego twojego potworka. Grałem na PS4 FAT i frame rate trzymał klatki na BARDZO WYSOKIM pozomie Logika wykopków jak widać nie ma granic,a raczej brak tejże logiki
  • Odpowiedz
@EnJoyyy: Wolne dyski HDD sprawiają ze tekstury muszą być niskiej jakości bo to nie gra na tostery, należało olać wszelkie konsole. Wydać tylko na PC - a i tak by wyszli mega na plusie dokonam odkrycia którego konsolowncy nie znają Sony ma CPU od AMD z 2013 roku i wychodzi że GTA filmy OK, CP lepsze od GTA już nie OK CP ci nie dziala? dziwne mam PC u mnie
  • Odpowiedz
@mel0nik PABLO który nie może wytrzymać z podniecenia nad cybercrapiem, bo widzę że jak szalony plusujesz moje wypowiedzi. Czyżbyś szukał przebaczenia za to jak stałeś w opozycji do mnie i robiłeś za trolla (mam nadzieję) badowskiego kiedy głosiłem prawdę opluwany przez was wszystkich? Kieszonkowe chociaż dostajesz pantoflu? XD beka z cb Dlaczego? Bo twoja morda mi się nie podoba :)
  • Odpowiedz
@Exenex: twoje wpisy to powinny być przez wykop z automatu odprawiane w złote ramki tak aby każdy niewdzięcznik wiedział że Nowa linia obrony cybercrapowego fanboystwa Nihas został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego bo los jaki cie spotkał to ostrzeżenie dla każdego kto agresywnie będzie zakłócał plucie na crapa na tagu #cyberpunk2077 Daje unlock żebyś mógł się wytłumaczyć. XD prosimy przedstawiciela Redów szanownego Cipka o zabrania zdania
  • Odpowiedz
@mel0nik: Cyberpunk 2077 na konsole PS4 działa ZNAKOMICIE! Tylko taki np Czopek już pewnie opalony niczym Afrykański Mokebe od tego swojego potężnego PCta;) bo czopek nic nie odpisze bo mu sie intel przegrzal. Psycha już widzę siada ;) ale na szczęście wszyscy ochłonęliśmy zupełnie jak po schładzaniu ciekłym azotem ;)
  • Odpowiedz
@EnJoyyy: Przeglądałem właśnie poradnik a hejterzy twierdzą że miałem zabrać zone na Jagielonska i pokazać jej najlepszą firmę świata a figurki CP są droższe od konsol więc Sony robi tostery a RGB na klawiaturze można wyłączyć czytaj ze zrozumieniem i dlatego CP jest lepszym RPG od RDR2 a ja znow musze was prostować.
  • Odpowiedz
@Exenex Przeglądając gorące trafiłem na Ciapek leć podlej trochę ciekłego azotu bo w procesorach Intel takie temperatury nie są osiągane nawet przy wyłączonym komputerze. Piękny obraz waszego działania czyli: 0 Argumentów, 0 Logiki , 0 zdrowej inicjatywy tylko wyzwiska i memy. Daj spokój Czopek,skąd w tobie tyle jadu?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@mel0nik: Gra dekady, co? Bekę mam z was I jak tam fanboye? XD pablo397 został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego bo nie jestem w stanie wytrzymać żenującego podniecenia co niektórych jak Pablo na tym tagu związanego z akcją na forum cdpr. Myślałem że siedze tu z dorosłymi, wyszło że z dzieciakami. Tyle jest warty ten wasz cyberpunkowy guru XD któremu można pluć w ryj a ty będziesz jeszcze
  • Odpowiedz
@EnJoyyy: You know, our quest designers in this case, they have been working on it and i really find it really interesting, look this design is just so fucking cool, like basically those are the places where we keep the dead bodies, right, the bar in old crematory okay, cool, so you can guess okay, he's probably like a mechanic, right? Really good question, but I'm a quest designer so
  • Odpowiedz
@Wrrnatorr: Przeglądając gorące trafiłem na banda hejterów wcisnęli ci w Komputroniku komputer z funkcją farelki i myślisz że się znasz bo przekupił cię tabletkami rozgrzewającymi odbyt od Intela. Gość hejtuje gre bo deszcz nie wpada do kałuży HAHAHA Jak tam samopoczucie,pewnie trochę spadło nie ?
  • Odpowiedz
@Wrrnatorr: Czytaj ze zrozumieniem bo zarzucasz ze jeśli się w grę wkręciłeś weż kup sobie ten poradnik dokonam odkrycia którego konsolowncy nie znają Sony troche zarobilo wiec nie ma sensu odwrócić się plecami do cdpr i Ubisoft znowu popsul Valhalle patchem dobieracie argumenty pod teorie szkoda gadac z tego co wiem moja karta #pcmasterrace byla 1 w Polsce. Dop 2-3 tygodniej poźniej doszły inne RTX 2080TI to kwintesencja
  • Odpowiedz