Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #phyrexiacontent

Piękny przykład jak kobiety same się okłamują, dzieki czemu mają nasrane we łbie.

Nie wyglądasz jak w ciąży, tylko jesteś gruba.
Nie masz oversizowej sukienki, tylko jesteś gruba.
Mężczyźni ustępują ci miejsca nie po to aby cie obrazić.
To że masz zły humor - bo ktoś ci ustąpił miejsca widząc twój bęben - oznacza ze nie potrafisz kontrolować emocji i prawdopodobnie jesteś gruba.

To sa tez wskazówki że nie @PachneImbirem tylko bardziej PachneSmalcem.
NaglyAtakGlazurnika - #logikarozowychpaskow #phyrexiacontent 

Piękny przykład jak ...

źródło: comment_1629377278p0xIrf4BmC4wvo6BXDU2bB.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie rozumiem was grubasy, przecież żeby nie być grubym wystarczy mniej jeść. Jak można mieć tak słabą psychikę, żeby nawet przed tym nie móc się powstrzymać.


@ZieloneKoloTramwaja: Nie biorę w tej dyskusji nikogo strony ale trochę xD. Można być uzależnionym od jedzenia, tak samo jak od narkotyków i alkoholu. Analogicznie ćpun wystarczy, że przestać ćpać a alkoholik pić. xD Gdyby było to takie proste to nie byłoby osób uzależnionych, terapii,
  • Odpowiedz
@PachneImbirem no wiesz...? zamiast sie ucieszyc, ze jeszcze mamy dżentelmenów, ktorzy dbaja o kobiety, to serio? Chcialabys, zeby twoj syn nie ustapil miejsca widząc kobiete, która wedle wygladu byc w ciazy? Nie no, zajebiste priorytety. Co za roznica, czy jestes czy nie jestes, liczy sie gest i ja chce takich mezczyzn wiecej. Ale nie, wazniejsze, zeby ktos przy tuszy przypadkiem nie dowiedzial sie, ze wyglada jak... Czlowiek przy tuszy.
  • Odpowiedz
@PachneImbirem: mi głównie chodzi o to że jak przykładowo nie mam zęba i ktoś mi o tym powie nawet 1000 raz to się o to nie mam prawa rzucać bo mówi prawdę, jak ktoś powie do rudego że jest rudy to też prawda, a jak ktoś komuś zwróci uwagę że jest gruby to zazwyczaj są łzy w oczach i hur dur obrażasz mnie xD jeśli gruby nie chce być gruby
  • Odpowiedz
@PachneImbirem: Taki wygląd twój (tylko postacie są sporo zbyt chude) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gwoli ścisłości, mąż ma 65 kilo a Wy wszystko łapiecie jak te zwierzaczki. ( ͡º ͜ʖ͡º) dziękuję za poprawienie nastroju!

Udajesz, że cię nie boli, że ludzie widzą twoje ulaństwo? Nie szkoda ci w takim razie męża, że jest z tak zaniedbaną kobietą?

Nadwaga wiele mówi o
Dawkins_Wszechwiedzacy - @PachneImbirem: Taki wygląd twój (tylko postacie są sporo zb...

źródło: comment_1629410061QyAlQ7IuBchILkXrXfKOpr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@NaglyAtakGlazurnika typowy post pisany z emocji. Różowe tak mają. Sama tak czasami mam ale się mega hamuje. Dlatego funkcjonowanie z babami jest trudne bo nie każda umie nad emocjami zapanować i nie każda widzi w tym problem czy chce to jakoś maskować.
Niebieskie też tak mają. Tylko u nich idzie to w albo w agresje albo we frustrację (patrz mizogoni itp)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PachneImbirem: nie wiem co to ma wspólnego z tym co pisałem. Ja w nosie mam ile ktoś waży. Jak dla mnie możesz być nawet medialną kreacją.

Ja swój post pisałem, aby ludzie potrafili przed sobą przyznać że prawdopodobnie gdzieś jest jakiś problem i mogli zareagować w odpowiednim momencie.
  • Odpowiedz