Wpis z mikrobloga

Kilka tygodni temu moja koleżanka rozpoczęła dietę. Na śniadanie zamiast kanapek jadła dużą miskę musli z maślanką. Zwróciłam jej wtedy uwagę, że musli to prawie sam cukier, i o ile jest zdrowe i zawiera dużo witamin, w ten sposób prędzej przytyje niż schudnie. Koleżanka zaczęła się ze mną spierać i dołączyły do niej dwie osoby z biura twierdząc, że nie mam racji bo musli jest zdrowe. Dzisiaj spytałam się ile koleżanka schudła przez niecały miesiąc. Nic.

#phyrexiacontent #dieta #logikarozowychpaskow #przemyslenia #jedzenie #pracbaza #zdrowie #musli
  • 148
  • Odpowiedz
@Phyrexia: wyobraz sobie,ze slowo dieta nie oznacza odchudzania jak to wielu slyszy slowo "dieta" to mysli,ze ktos sie odchudza.Jesli tego nie rozumiesz to bez sensu dalej cos Ci tlumaczyc
  • Odpowiedz
@Phyrexia: "Zwróciłam jej wtedy uwagę, że musli to prawie sam cukier, i o ile jest zdrowe i zawiera dużo witamin, w ten sposób prędzej przytyje niż schudnie"
"Ja nie liczę i chudnę bez problemu kiedy uważam, że ważę za dużo. Zwyczajnie jem mniej słodkiego. ¯_(ツ)/¯ "

Tak, tak ¯\
(ツ)_/¯ Wydumane, że szok.
  • Odpowiedz
@Phyrexia: No tam, i jeszcze ogolnie w poście, ślepa jesteś czy czytać nie umiesz? xD

Zamiast bawić się ze mną w argumentum ad "ja tak nie napisałam, to tylko twoja interpretacja" napisz może, które moje wydumania i sugestie są nieprawdą, proste.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wincm: nawet Grażyny wiedzą że to jest uśredniona godzina , nikt nie sądzi że można wpie*dalac cały dzień do syta ale gdy nie zjemy po 18 to wszystko się spali... Masz jakiś wyimaginowany stereotyp odchudzających się ludzi który w ogóle nie ma pokrycia w rzeczywistości... Każda Grażyna wie, że do zrzucenia wagi trzeba się ruszać i mniej jeść a zwłaszcza cukru, post po godzinie 18 co najwyżej wspomaga.

Sam napisałeś "
  • Odpowiedz