Wpis z mikrobloga

Cześć, rozglądam się za mieszkaniem w Krakowie. Interesuje mnie rynek pierwotny, 40-45m w cenie do 400k max z hakiem, w nie najgorszej lokalizacji. Do tego oczywiście garaż podziemny must have. Na górce narodowej widziałem mieszkania w całkiem niezłej cenie, ale akurat tam garaże od 3 pokojów w górę :( Ma ktoś coś do polecenia? Z góry dzięki

#krakow #nieruchomosci #deweloperka
  • 43
@Heady1991: Sama działka pod Krk to 200-250k :D mieszkanie chce właśnie mniejsze kupić, żeby sobie na spokojnie dom wybudować. Na moim rodzinnym zadupiu jakbym chciał to dom bym już pewnie kończył budować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bartez_94: To jest standard z tymi miejscami garażowymi. Dopóki w Krakowie nie wprowadzą ustawy o wymaganych miejscach parkingowych, nic się nie zmieni. W 2016 jak kupowałem meiszkanie był oto samo. Na 80 mieszkań w bloku 30 miejsc w garażu podziemnym. Jak kupowaliśmy mieszkanie to jedno miejsce w garażu było jeszcze dostępne, ale chlop nam powiedział że do najwiekszego meiszkania przypisane są dwa miejsca garażowe i jeżeli ktoś się nie zdecyduje to
@Aerwin: no tak jest, za miejsce postojowe kupione może 4 lata temu za 30-33k teraz wołałbym 50-60k xD
Ale kupić bez to sobie nie wyobrażam nawet jeżeli mieszkanie byłoby cudowne, bo co potem? Szukać trawnika, drogi pożarowej i co chwilę mieć mandat albo odholowanie? xD
@bartez_94: Jak szukaliśmy mieszkania to przepatrzyliśmy kilkanaście inwestycji i wszędzie był podobny problem. Na szczęście od razu udało nam się wynająć miejsce w garażu, wiec w ogólnym rozliczeniu wyszedłem nawet na plus ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Aerwin: no czy na plus to raczej bym się sprzeczał bo może płacisz mniej niż np. rata za miejsce, ale ostatecznie nie masz garażu i ktoś może zerwać umowę -> szukanie od nowa i pytanie czy będzie dostępne jakieś inne łatwo