Wpis z mikrobloga

Cześć, rozglądam się za mieszkaniem w Krakowie. Interesuje mnie rynek pierwotny, 40-45m w cenie do 400k max z hakiem, w nie najgorszej lokalizacji. Do tego oczywiście garaż podziemny must have. Na górce narodowej widziałem mieszkania w całkiem niezłej cenie, ale akurat tam garaże od 3 pokojów w górę :( Ma ktoś coś do polecenia? Z góry dzięki

#krakow #nieruchomosci #deweloperka
  • 43
  • Odpowiedz
mieście


@bartez_94: co z tego, że najtańsze, jak ja bym tam nawet za darmo nie kupiła, bo niby blisko, ale to osiedle jest tak #!$%@?, że komunikacyjnie to jest koszmar. Ale niech kupują. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Sama działka pod Krk to 200-250k :D


@LubiePukac: chyba dawno nie aktualizowałeś cen. Aktualnie nawet za 400k ciężko znaleźć coś sensownego. Jak chcesz mieć w miarę blisko do miasta/ładną działkę to szykuj przynajmniej 600-800.
  • Odpowiedz
@LubiePukac: ta, tramwaju to się może doczekasz za 10 lat jak już się do domu przeprowadzisz. Wszędzie wymyślają, że tramwaje będą, a patrząc na tempo budowy w tym mieście, to prędzej się wyprowadzisz niz doczekasz tramwaju. Zresztą jak planujesz zakup domu to na co Ci takie duże mieszkanie? Niestety jest niedosyt 2-pokojowych mieszkań, za to nadpodaż dużych (3-4 i więcej pokoi). Także na twoim miejscu bym jak już to brała mega
  • Odpowiedz
@little_muffin: pierwszy plan był na 3 pokojowe, to 2 pokojowe to już jest mniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślę, że kredyt dam radę spłacić w 3-4 lata i wtedy zaczne się rozglądać na poważnie za działką. Ale @goferek z tym 400k mnie troche przestraszył :D
  • Odpowiedz
@little_muffin: ta tramwaj, który będzie jechał przez 40 przystanków na pewno rozwiąże problem tego miejsca XD i pewnie tak jak mówisz będzie za 10 lat, prędzej idzie 3x miejsce zamieszkania zmienić niż się doczekać
  • Odpowiedz
@LubiePukac: no coś tam budują, widziałem przy galicyjskiej sporo bloków jak na szczepienie jechałem. Bloki same w sobie wyglądały raczej brzydko, zaczyna się tam masówka blok na bloku, moim zdaniem lokalizacja taka sobie. Ale najgorzej chyba nie jest, blisko tauron arena itd. Sam raczej już bym tam nie brał, ale jest ogólnie kicha, żeby mieć coś bliżej nowego. Nie wiem jak stoją cenowo, a to w sumie najistotniejsze.
  • Odpowiedz
@LubiePukac: to kup sobie mieszkanie na centralnej - proins jak chcesz płacić za 40m 400k. Lokalizacyjnie na pewno lepiej niż te inwestycje które podałeś wcześniej. Blisko do terenów zielonych, blisko żeby wyjechać na obwodnice, blisko do centrów handlowych.
  • Odpowiedz
@LubiePukac: tak, kumpel mieszka w tej inwestycji, ale jak byłem u niego to obok budowało się jeszcze coś "echo" albo jakiś tak, zielone takie. Ledwo co wyszło z ziemi
  • Odpowiedz