Wpis z mikrobloga

@Radkovv eee nie ma wcale żulów w Gdańsk. Gdańsk jest miastem wolnym od żulów xd. Nawet na plaży widziałem leżących żulów. Rano na ławkach co 50-100 metrów leżą. Akuratnie byłem w Gdańsku Oliwa :-)
@acidd: Wrocław może nie ma najwięcej ale ma za to najwięcej #!$%@?ących i natrętnych. Jak zobaczysz takiego na horyzoncie to od razu wiesz że będzie ci truł dupe i cie zaczepi czasem jeszcze z pretensjami że nierobowi nie dam na piwo, okolice PKP i Dominikańskiej to horror pod tym względem. Żule w Opolu to przy nich brodate anioły, ci z Krakowa też są dużo spokojniejsi w moim odczuciu.
@majcher_krk: to prawda w Łodzi jest dużo tego #!$%@?ństwa


@Pedroo: W Łodzi jest pełno, ale inteligentniejszych meneli, którzy wiedzą jak prosić i gdzie prosić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pietryna i wprsot mówi, że na wódę, bo mu się nic innego nie chce robić XD
@acidd: Mi się wydaje, że Łódź. Tam Bałuty zaraz obok Piotrkowskiej, jak się zrobi dwa kroki za dużo to jakby się sebaportal otworzyło


@majcher_krk: Bałuty to dopiero od parku śledzia. Menelstwo na Piotrkowskiej to z Starego Polesia, jakiś Tuwima, Wschodniej.
@banjo To się możesz zdziwić, ale pozytywnie bo nie widać tego menelstwa tak jak wszyscy tutaj płaczą. Oczywiście zdarzy się paradoks żula w MPK, ale rzadko. A tak żeby ktoś Cię zaczepiał i coś tam od Ciebie chciał to też rzadko.