Wpis z mikrobloga

@ZaplutyKarzelReakcji: W imię obrony swoich ziomków, swoich rodzin, swojego kraju. Jakiego samobójstwa? Jeżeli zgodnie z tym co mówią zachodnie serwisy, większość jest przerażona rządami Talibów, to z 38 milionowego kraju, jak 2 miliony by chwyciło za b--ń, to by talibów zmietli z powierzchni ziemi.
  • Odpowiedz
@Matpiotr: Dzieci rozumiem, ale dlaczego kobiety miałyby mieć pierwszeństwo przed mężczyznami?

Pytam poważnie.


@JajaPustynnegoKorwina: 3 powody:
- Kobiety pod talibanem będą miały o wiele gorzej niż mężczyźni, więc ważniejsza jest ich ewakuacja.
- Kobiety tylko w małym ułamku generują typowe problemy powodowane przez imigrantów, tzn. Gwałty, rabunki, kradzieże.
- W europie, a w szczególności w Polsce istnieje wielki deficyt panien w porównaniu do kawalerów, przyjmowanie kobiet imigrantów w
  • Odpowiedz
@Matpiotr: Ewakuowani ludzie to w większości współpracownicy ISAF oraz reszty sił koalicji. W wojsku, policji i innych słuzbach pracuje bardzo mało kobiet. Stąd na zdjęciu widzisz głównie mężczyzn.
  • Odpowiedz
@SpaceCat: pokaż mi ich papiery. Widziałeś chłopie co się działo tam na lotnisku. Dajesz 100% gwarancjie że wszyscy to współpracownicy usa i reszty?

Zresztą wali mnie to. Do mojej mieściny się nie wybierają. Póki co Warszawa zaprasza.
Pewnie też Poznań będzie chętny.
  • Odpowiedz
@Matpiotr: wiesz dzbanie ze to foto to z deportacji z trucji do afganistanu w 2018 :D
dostajesz kase za wpisy czy jestes na tyle glupi ze kopiujesz obrazki bez sprawdzania
  • Odpowiedz
@CzaryMarek mieli walczyć za dobro swojego kraju. Co k---a jak Amerykanin płacił pensje i był względny spokój to jakoś nie mieli problemu z tym że są żołnierzami. Ale jak d--a zaczęła się palić to zdupczają. To samo by było u nas. Połowa siedzi w wojsku bo to super fucha ale jak by była groźba wojny to pierwsi palą wrotki.
  • Odpowiedz
@Matpiotr: a skąd wiesz że mają? Z Afganistanu jako pierwszych ewakuują wojskowych i współpracowników
Jak myślisz, ile tam jest kobiet?
I nie, nie chce uchodźców w Polsce. Ale tym kilkuset ludziom, którzy współpracowali z rządem jesteśmy to winni. Inaczej kto będzie z nami współpracował, skoro zostawiamy swoich na śmierć?
  • Odpowiedz