Wpis z mikrobloga

@LichoToWie: Znałam takich dziwaków. Rówieśnicy cieszą się życiem, a "szarmancki jegomość" zakłada kamizelkę i melonik do biedronki. To wygląda komicznie kiedy smarkacz któremu zarost jeszcze nie rośnie udaje, że właśnie potrzebuje sprawdzić godzinę na zegarku z dewizką trzymanym w kieszeni kamizelki.

Moim zdaniem strój powinien być odpowiedni do okazji, a nie "od dziś będę zakładał smoking na siłownię" (hiperbola).
A właśnie tacy zafiksowańcy na punkcie "klasycznego stylu" bardzo szybko przesadzają.
@LittleBi: po czym stwierdzasz że mój ubiór jest nieodpowiedni? na codzień głównie noszę swetry, polówki i bluzy rugby a wbrew pozorom wiele klasycznych butów doskonale odnajduje się w połączeniu z jeansami, nie mówiąc już o troszkę bardziej formalnych spodniach jak chino czy jakieś flanele :P
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MalaHelenka: męskie eleganckie potrafią być bardzo wygodnie. Jasne, biegać w okfordach ciężko, ale chodzić się da. Potańczyć całą noc i obudzić się bez otarć też.
Moja żona za to #!$%@? niemiłosiernie na szpilki, albo są brzydkie, albo mają tak #!$%@? obcas, że najlepiej jakbym ją nosił, a ona będzie tylko "wyglądać"xD
Ale jakoś nic innego zamiast nich nie znalazła.
@LichoToWie: Czy ja tam mówiłam "TEN KOMENTARZ JEST KONKRETNIE O OPIE"???

Ale widzę, że rozwiewasz moje wątpliwości

głównie noszę swetry, polówki i bluzy rugby


Jeszcze napisz, że palisz fajkę i nosisz kaszkiet. Będę spełniona ( ͡° ͜ʖ ͡°)