Wpis z mikrobloga

Czy ja tam mówiłam "TEN KOMENTARZ JEST KONKRETNIE O OPIE"???

Ale widzę, że rozwiewasz moje wątpliwości

głównie noszę swetry, polówki i bluzy rugby

Jeszcze napisz, że palisz fajkę i nosisz kaszkiet. Będę spełniona ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@LittleBi: w sensie że hehe peaky blinders? U mnie niekoniecznie chociaż jestem w posiadaniu jednej koszuli zrobionej dokładnie tak jak te z serialu, flanelowego garnituru w prążek i jedwabnych szelek
Pobierz
źródło: comment_1629303041pgwltlP59lzRWUMBdhDJpx.jpg
@skromny_chlopak: Dokładnie.
Nie mam nic przeciwko, jeśli wyjdę z takim "elaganckim" facetem na romantyczny spacer do parku, ale noszenie się na co dzień już nawet nie tyle pod krawatem co wręcz w garniturze w kratę idąc po pasztetową do osiedlowego jest wręcz przekomiczne.

Ubierać należy się do wieku. Chyba, że nikogo nie śmieszy emerytka w mini i białych kozakach za kolano
@MalaHelenka: No np wspomniany przykład z emerytką w białych kozakach.

Dla ciebie normalnie wygląda przedszkolak przyprowadzany do szkoły w kaszkiecie i bryczesach?

Nie mówię, że nie podoba mi się taki styl - mówię tylko, że ludzie którzy się zafiksują na takim stylu przestają znać umiar.
@LittleBi: Wiesz, dziecko ubiera rodzic więc nie wiem w czym się dziecko czuje dobrze, ale ja jestem przede wszystkim za tym, żeby każdy w swoim stroju czuł się dobrze, wygodnie, wyrażał siebie. Nie mam nic przeciwko starszej wydziaranej Pani w sukience w lamparcie centki, ani nie mam nic przeciwko facetowi chodzącemu po bułki w garniturze. W ogóle to chyba jestem ostatnią osobą, która ocenia kogoś po ubiorze i raczej mam taką