Wpis z mikrobloga

@staryhaliny: byłem razu pewnego (lata temu) na drugiej już licytacji octavii czy jakoś tak, fajny kolor, podtlenek lpg. Ogólnie to auto bez felg, golas. Uznałem, że podobne są w cenie ok 20k, więc takie 18k to rozsądne maksimum co mogę dać, bo pewnie wyjdzie masa kwiatków do tego (chociażby nowe koła były potrzebne, bo auto jest jak stoi).

Poszła za chyba 30k. Cena była dla mnie tak abstrakcyjna, że nie mogłem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@staryhaliny: developer to tez czlowiek, nie takie banki upadaly przez zle decyzje w zarzadzaniu kapitalem a ty uwazasz ze firma nie moze podjac zlej decyzji bo to "profesjonalisci"

przyjdzie koniec 2022 i swiat bedzie wygladal zupelnie inaczej jesli chodzi i mieszkania i kredyty

@PISowski_inwestor: nic takiego nie napisałem. Napisał że może straci, ale raczej zyska.

Zwlekaj mnie po 2022 proszę do tego wpisu ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@staryhaliny: czy na licytacje przyjechał może spóźniony holender w kapoku, a i tak działkę finalnie wylicytował lokalny biznesmen znany w całej gminie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk


@blackmaster: o dzień dobry. Wiedziałem że tam więcej Mirków było
Ten wciąż uśmiechający się Janusz Armando z dwoma przysiadami to był jakiś znany lokalnie człowiek? Kto zaś?

Z tych okolic go znam jedynie Wiesława NiePlacęFaktur Siwka vel "Człowiek wyjdzie
@staryhaliny: To jest licytacja komornicza czyli ty nic z tego nie będziesz miał? Albo inaczej będziesz miał tyle że nie będziesz miał długu.

Nie lepiej byłoby ci dogadać się z bankiem i samemu to sprzedać? Za kasę spłaciłbyś bank i jeszcze by zostało.
@staryhaliny: nie dziwi mnie to wcale. To co odwala sie na rynku nieruchomości jest chore ale rynek działek już całkowicie oszalał. Ostatnie pół roku szukałem działki i w ostateczności sie raczej poddaje i szukam mieszkania. Ludzie kupują kawałek pola pomiędzy niczym za 100.000 zł (przed szaleństwem jakieś 60.000 zł 2 lata temu) gdzie trzeba ciągnąć media przez jakieś 400m, robić drogę utwardzona przy istniejącej a tą istniejąca w czasie deszczu to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@staryhaliny: To jest licytacja komornicza czyli ty nic z tego nie będziesz miał? Albo inaczej będziesz miał tyle że nie będziesz miał długu.

Nie lepiej byłoby ci dogadać się z bankiem i samemu to sprzedać? Za kasę spłaciłbyś bank i jeszcze by zostało.


@K-S-: o czym Ty do mnie rozmawiasz? xD


_____

@staryhaliny: nie taka zła ta działka pod zabudowę zagrodową może być

@investbuster: ten MPZP prędzej czy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@buczubuczu: no ale jak słyszysz od jakichś 65 tysięcy w licytacji zostali już tylko "spóźniony holender w kapoku oraz lokalny biznesmen znany w całej gminie", który to finalnie wywalił 140 tys. Krakusy nic tak nie kupiły ¯\_(ツ)_/¯