Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 548
#komornik #licytacjekomornicze #nieruchomosci

Hit. Pojechałem na licytacje małej rolnej działki. Poniżej 0,20 ha. I teraz uwaga: na licytację przyszło z 50 osób xD.

Ciekawe jak wysoko cenę wywindują.

Normalnie czuje się jak bohater "Wojen Magazynowych" xDD
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@staryhaliny Niedawno byłem na licytacji mieszkania, które sprzedawała gmina. Stary blok w mieście powiatowym, 38 metrów, parter bez balkonu. Kompletna melina po jakiś żulach (to kiedyś było mieszkanie socjalne/komunalne), cena wywoławcza 70k, poszło za 160
  • Odpowiedz
  • 1
Byłem po segment nawet nie w stanie surowym pod Warszawą, 30 chętnych. Nie było aż takiej przebitki jak tutaj. cena przebiła grubo wycenę biegłego i osiągnęła prawie 2 x cenę wywołania. Chore sytuacje
  • Odpowiedz
@staryhaliny: byłem razu pewnego (lata temu) na drugiej już licytacji octavii czy jakoś tak, fajny kolor, podtlenek lpg. Ogólnie to auto bez felg, golas. Uznałem, że podobne są w cenie ok 20k, więc takie 18k to rozsądne maksimum co mogę dać, bo pewnie wyjdzie masa kwiatków do tego (chociażby nowe koła były potrzebne, bo auto jest jak stoi).
Poszła za chyba 30k. Cena była dla mnie tak abstrakcyjna, że nie
  • Odpowiedz
@staryhaliny Ta bańka nie pęknie dopóki Janusze nie wypłukaja się z kasy ale skończyć się to może tylko w jeden sposób. Wszyscy którzy nie mają pojęcia o inwestowaniu i są przeświadczeni o tym że ziemia czy nieruchomości zawsze rosną zostaną z gówno warta nieruchomością i ziemią. Jesteśmy na etapie euforii. Janusze napędzają ceny (nie żadne fundusze zagraniczne), jak to mówią Janusz Januszowi Januszem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 172
@bazek993: człowieku przecież tego nie kupił zwykły Janusz fizyczny tylko deweloper bo #!$%@? tam pewnie na kilku działkach szeregowce. Pozostałe działki kupił sobie bo dogadał się z właścicielami a za tą jedną przepłacił na licytacji komorniczej bo pewnie musi ją mieć żeby wszystko było w jednym ciągu

Ot cała tajemnica

Ale zgadzam się że ceny są chore.
  • Odpowiedz