Wpis z mikrobloga

Tak właśnie wygląda majestat normików gdy nadchodzi czas weryfikacji.

Koleś sie do mnie przyj#bal na pw
po tym komentarzu

Coś tam caly dzień belkotal na mirko ze chcialby wszystkim przegrywom nakopac i powinno sie ich wysyłać do obozów i takie tam. No to chcialem mu dac możliwość ale wiadomo jak jest, normik z definicji jest mocny tylko w gębie xD
Na zdjęcia caly czas czekam, mam nadzieję ze ładnie wyszedłem, nawet zalozylem elegancki dres na tę okazję.

Bym zawołał tego Filipterka25 żeby sie z niego pośmiać ale po krótkiej analizie jego konta dochdze do wniosku ze to jakis bezrobotny kuracyja-tier przegryw w wyparciu siedzący 24/7 na mirko, a ja braci nie ruszam.

Pamiętajcie, normiki to pozerzy, w większości silni sa tylko w grupie, wobec slabszych albo przed komputerem. Przegryw nie jest w niczym gorszy od normixxa i nie dajcie sobie wmówić ze jest inaczej.

#przegryw #bekazpodludzi #bekaznormikow #rozwojosobistyznormikami
o.....i - Tak właśnie wygląda majestat normików gdy nadchodzi czas weryfikacji. 

K...

źródło: comment_1629221851s85G5fIky3uJ1OV4Kr0LF7.jpg

Pobierz
  • 16
@bedziemagik2137: @razem: @NijuGMD: Ja nawet nie umiem sie bić, wiec jakby ta druga strona umiała to koniec dla chlopa. No ale do tego trzeba przyjść xD

@razem:

>sugerowanie ze on ma kolegów xD

>sugerowanie ze zostane zasztyletowany na dworcu centralnym przez wykopka

W sumie przeszedłbym do historii wykopu xD

@mazx: Tak dokladnie to ja sie na solowe nie umawialem ale chcialem spełnić jego marzenia. Skad wiesz kolo
Tak właśnie wygląda majestat normików gdy nadchodzi czas weryfikacji.


@olaf_wolominski: Raczej tak wygląda wasza inteligencja - mnie od początku chodziło o dane do identyfikacji kolegi, a nie poznanie na żywo.

Nie wierz każdemu obcemu w internecie.