Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Basiura89 że spalone czy za suche? Bo jak za suche to mam nadzieję że nie wygrasz bo robię suche na wiór i pakuje próżniowo na później
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@melatonin2803 dam jak nie wyjdzie jak gówno. Za pierwszym razem klasyka sos sojowy ocet przyprawy i miód i w piekarniku a potem ten sam i w suszarce. Teraz mam miód musztardę trochę octu drobno siekaną własną cebula pieprz sól czosnek papryka curry i trochę suszonych pomidorów. Mam nadzieję że wyjdzie git bo pierwszy raz tak robie oraz to własny przepis
  • Odpowiedz
@SSKW: No ja kiedyś dużo kombinowałem i ostatecznie najbardziej lubilem te klasyczne sól pieprz czosnek dwa płatki chili i właściwi to tyle,ale te przyswirowane nie są złe,napewno łatwiej popsuć. Czyli robisz na dwa sposoby suszarka i piekarnik? Który lepszy
  • Odpowiedz
@melatonin2803: Z piekarnika robiłem na starcie ale #!$%@?ło w całym domu. A tak suszarka myk na ogród pod altankę i nie #!$%@?. Różnicy nie widzę w smaku ale w piekarniku było więcej #!$%@? się. Pomimo termoobiegu woda skraplała się na szybie i co 30 min musiałem wycierać.
  • Odpowiedz