Wpis z mikrobloga

pierwsza firma, która mnie przyjęła


@GeDox: to powiedz mi czemu uciekasz, skoro pracujesz w pierwszej firmie na JDG za grosze, do tego zmieniając branżę, zamiast po prostu zmienić firmę jak masz już jakieś doświadczenie? Wolisz pracować fizycznie w pyłach od waty szklanej zamiast zarabiać podobnie w klimatyzowanym biurze?
@DragonEW: głównie PHP, SASS i HTML5
@Bellissimo: porównujesz 10k netto na fakturze, do 15k na koncie? I tak to ponad 50% więcej, co miesiąc. Tydzień miesięcznie w domu. Co prawda #!$%@?, ale gdzie indziej zarobię rocznie 180,000? I to bez wydatków, bo jedzenie, hotel, dojazd mam w gratisie.
@GeDox: napisałeś netto, zrozumiałem 6k netto b2b czyli 6k+vat a nie 10k. 10k netto fv w pierwszej firmie to wcale nie jest tak źle i są perspektywy żeby iść do innej za 15k netto fv i za kilka lat (2?) mieć te 15k na koncie. No ale Twoja decyzja, Twoje życie :P
@Bellissimo: nie, nie, źle napisałem. Aktualnie mam 6k netto b2b, w innej firmie może i 10k netto b2b bym miał. To dalej dużo mniej w porównaniu do termoizolacji :) Edytowałem komentarz wyżej.
@GeDox: no okej, ale napisałeś też że emigrujesz więc nie rozumiem czemu przeliczasz na pln skoro będziesz żył już w innej walucie, i czy faktycznie wyjdzie Ci to korzystniej niż u nas.

Okej jak wszystko masz za darmo to może, ale to dziwne xd