Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki! Coś się takiego stało w tym 2021, że mamy dużo osób, które chudną... a ja jestem jedną z nich ^_^. Chciałem się pochwalić, że zeszło już ze mnie ponad 26kg (fotka po prawo jest z lipca, a obecnie ważę 123,5kg). Mój cel to 90kg, a więc muszę łącznie zrzucić 60kg :). Pozdrawiam wszystkich spod tagu #keto <3

PS


#chwalesie #chudnijzwykopem #pozytywnie #keto
thus - Cześć Mirki! Coś się takiego stało w tym 2021, że mamy dużo osób, które chudną...

źródło: comment_1629192246N2PoccujgwsjuzMScDexZB.jpg

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
@onpanopticon: Też uważam, że brzuch wchłonęło całkiem przyzwoicie. U mnie niestety się w tyłku tez odkłada :(. Za to ja nie mam tłuszczu podskórnego, ale dużo trzewnego... więc wizualnie nie wyglądam na 150kg, ale faktycznie tak ważyłem (przerażające, serio). Trudno mi było oddychać nawet xD

@Megawonsz_dziewienc: Spoko ;). Na początku nie załapałem po nicku ;). A bycie grubym to coś niedobrego. Ja staram się być nieoceniający i dlatego jak ktoś
thus - @onpanopticon: Też uważam, że brzuch wchłonęło całkiem przyzwoicie. U mnie nie...

źródło: comment_1629197037Mlqgt64zp7WdBujuQo2Zfl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@thus świetny pomysł z vlogiem! Zakładaj kanał na YT gdzie będziesz chudł, tył i znów chudł. Kontentu co nie miara( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@thus co się stało, że dużo osób się odchudza w 2021? Moim zdaniem wpływ ma ma to min. covid. Otyłość i choroby współtowarzyszące otyłości nie pomagają w przebiegu wirusa.
  • Odpowiedz
@Harvey_Specter: 182cm wzrostu

@Trollinsky: Co racja, to racja. Myślę, że ludzie mieli wreszcie w domu czas zająć się sobą :). Dla mnie COVID nie był powodem, bo zacząłem jeszcze zanim o tym wiedziałem, ALE niewątpliwie izolacja od świata mi pomogła :P
  • Odpowiedz
@basssiok: Nie tyle co wolny, co rozsądny! Im wolniej, tym bardziej długotrwały efekt. Jestem po kilkunastu efektach yoyo i za każdym razem zwiastunem yoyo było robienie "rewolucji" z dnia na dzień. Trzymaj się Miras! Jest dobrze!!! To super wynik! Zobacz, w skali roku to będzie pewnie ponad 20kg. Moim zdaniem bardzo dobry wynik!
  • Odpowiedz
@Niepokoj_do_wynajecia: Doskonale Cię rozumiem i absolutnie się zgadzam. Ogólnie to mogę powiedzieć, że jestem po kilkunastu efektach yoyo... a przyczyna była w głowie. Jestem też po psychoterapii i teraz już wiem dlaczego tak było.

Plan na vloga mam taki:
- pierwsze dwa miesiące update codziennie (to już mam za sobą, właśnie skończyłem składać październik 2020)
- potem do momentu schudnięcia raz na tydzień (jestem w trakcie)
- po okresie schudnięcia co
  • Odpowiedz
@thus taki mam plan żeby na koniec roku była 9 z przodu na wadze, ale nawet jak będzie 102 to też będę zadowolony. Kilka lat temu zjechałem w 3 miesiące 15 czy 18 kg i pamiętam jak to się później skończyło xD
  • Odpowiedz