Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki! Coś się takiego stało w tym 2021, że mamy dużo osób, które chudną... a ja jestem jedną z nich ^_^. Chciałem się pochwalić, że zeszło już ze mnie ponad 26kg (fotka po prawo jest z lipca, a obecnie ważę 123,5kg). Mój cel to 90kg, a więc muszę łącznie zrzucić 60kg :). Pozdrawiam wszystkich spod tagu #keto <3

PS


#chwalesie #chudnijzwykopem #pozytywnie #keto
thus - Cześć Mirki! Coś się takiego stało w tym 2021, że mamy dużo osób, które chudną...

źródło: comment_1629192246N2PoccujgwsjuzMScDexZB.jpg

Pobierz
  • 107
@wielki_hrabia_spekulacji: @KrolOkon: Dzięki ;)

@SlavedWizard: Wiesz, ja mam swój kanał na yt ogólnie i tam pełno mojej twarzy jest :P. Nie dotyczy on odchudzania, ale tam też będę publikował swoje "Dzienniki Ketogenika" :). Za to co do ogólnej zasady jak najbardziej się zgadzam i gdyby nie to, co napisałem wczesniej, to na bank bym zasłonił ryj xD
@thus: siema. gratuluję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja od 8 lipca jestem na IF (18:6, ostatnie 2 tygodnie 20:4). Ciężko mi się zabrać za keto, ponieważ staram się ograniczać mięso. Jak u Ciebie wygląda jadłospis?
@Kuklak: Zobacz post z dzisiaj na tagu #keto: https://www.wykop.pl/wpis/59814913/chcialbym-sprobowac-keto-ale-staram-sie-ostatnio-m/

Trochę wyżej (na początku posta) masz mój wpis o tym jak wyglądał też IF u mnie. Keto samo robi IF.

Co do mięsa - mogę śmiało powiedzieć, że jem go dużo mniej na keto niż normalnie na węglach. "Tradycyjnie" miałem zawsze jakiegoś kotlecika czy coś. Teraz mam dni, gdzie praktycznie wcale mięsa nie jem. Jeśli już to takie jak steki itd.,
@Kuklak: Tak. Jak już muszę dobić kalorie i mieć wysokotłuszczowe makro, to posiłkuję się właśnie orzechami macadamia (są w Lidlu), mieszankami orzechów i nasion na słoną (są w Lidlu :P) no i ostatnio bitą śmietaną, np. do kawy... albo po prostu xD (też jest w Lidlu XD). Także może nie jest to turbozaplanowane, ale też i działa + to są dodatki, bo posiłki główne są inne. Dzisiaj np. weszło spaghetti z
Nie wiem czy robisz sobie żarty czy się droczysz, ale uważam ciałopozytywność za coś bardzo złego. Mówię Ci to jako osoba ważąca 123,5kg - bycie otyłym jest niezdrowe


@thus: Ciałopozytywność nie oznacza, że otyłość jest zdrowa, tylko żeby nie piętnować, nie upokarzać ani nie wyśmiewać takich osób jak Ty z powodu wyglądu bo nie ważne czy ważysz 150kg czy będziesz ważył 80kg to należy Ci się taki sam szacunek.