Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki! Coś się takiego stało w tym 2021, że mamy dużo osób, które chudną... a ja jestem jedną z nich ^_^. Chciałem się pochwalić, że zeszło już ze mnie ponad 26kg (fotka po prawo jest z lipca, a obecnie ważę 123,5kg). Mój cel to 90kg, a więc muszę łącznie zrzucić 60kg :). Pozdrawiam wszystkich spod tagu #keto <3

PS


#chwalesie #chudnijzwykopem #pozytywnie #keto
thus - Cześć Mirki! Coś się takiego stało w tym 2021, że mamy dużo osób, które chudną...

źródło: comment_1629192246N2PoccujgwsjuzMScDexZB.jpg

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
@pannakota: Hej, dziękuję :). Do tego czasu praktycznie sama dieta. Z takiego bardziej regularnego ruchu, to spacery. Dopiero od sierpnia zacząłem się rozkręcać na siłowni, basenie, rozciąganiu. W planach jeszcze yoga, bo tego moje ciało potrzebuje najbardziej :)
  • Odpowiedz
@Cesus1997: Super! Trzymam kciuki! Dieta jakaś czy po prostu zbilansowana? IF? Ćwiczenia?

@pannakota: Zapomniałem dodać - u mnie jest jeszcze IF (okresowa głodówka). Na początku był 100% zapotrzebowania jednego dnia, a potem następnego 25% (tylko śniadanie) i 24h do kolejnego śniadania. W lipcu/sierpniu zacząłem 16:8, później wyszło 18:6, 20:4 i teraz faktycznie jest często 22:2, a od 2-3 dni 23:1. Na keto jest to banalnie proste do zrobienia ;)
  • Odpowiedz
@thus: Siedzę na keto od stycznia (po małej przerwie), co prawda u mnie bardziej ze względów zdrowotnych (dało u mnie świetne efekty przy nerwicy) ale wiem o czym mówisz. Próbowałam IF ale to totalnie nie dla mnie, bo nie potrafię zjeść dużo w krótkim czasie i zdecydowanie dzielenie posiłków na kilka mniejszych w ciągu dnia sprawdza się lepiej.
  • Odpowiedz
@pannakota: Ja też z tym miałem problem (jedzeniem dużo). Ogólnie jadłem:
- 3000kcl jednego dnia
- 750-1250 kolejnego i 24h głodówki

Na początku świetnie się sprawdzało, ale po jakimś czasie w trakcie głodówki nasilały mi się objawy OCD :(. Przerzuciłem się najpierw na 16:8 i to było super... a później jakoś samo to tak zaczęło wychodzić. Zmieniłem podejście i zacząłem jadać 1 główny posiłek (a'la obiad) i do tego jakieś okołojedzeniowe
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: Dlaczego reverse :)? Moja logika była "przed i po", a że czytamy od lewej do prawej, to efekt jest po prawo :). No i dałem jeszcze daty. Namieszałem? Robi się to inaczej :P?
  • Odpowiedz
@thus: Bywają dni, że o 20 mam zjedzone ~1000kcal i mam już serdecznie dość więc tutaj faktycznie orzechy bardzo pomagają. Ostatnio dorzuciłam 1,5-2h na siłowni więc teoretycznie powinnam zachowywać bilans 1800-2000kcal ale średnio to widzę ;D
  • Odpowiedz
@pannakota: No nie bywa to proste. Ja "dobijam" właśnie orzechami macadamia, mieszankami (słone mieszanki z Lidla), a ostatnio... bitą śmietaną xD. Poza tym robię sobie czasami kawki ze śmietanką 36% i to wychodzi około 500kcl dodatkowych, a mało treści pokarmowej :P
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: Nie wiem czy robisz sobie żarty czy się droczysz, ale uważam ciałopozytywność za coś bardzo złego. Mówię Ci to jako osoba ważąca 123,5kg - bycie otyłym jest niezdrowe. Kropka :)
  • Odpowiedz
@thus: Ładnie ci bebzon wchłonęło ;) Normalnie ludzie zrzucają to rączki chude, nóżki chude, bebzon został. A u ciebie leci z brzucha, to znaczy że masz dobre geny tylko troszku #!$%@?łeś.

Problemem tylko będzie ta skóra, zawsze ta zasrana skóra. Szybko nabieraj mięśnia, żeby nie wisiało. Ketokocur pokazuje, że na keto można fajnie wypełnić sylwetkę mięsem, to dasz radę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz