Wpis z mikrobloga

Siema. Właśnie mnie mama wyrzuciła z domu. Mam do 10 września 50 złotych. Jedynie co akutalnie mam to bilet autobusowy z 15.08.2021 ale nie mogę wam zrobić zdjęcia. Pracuje na produkcji. Zdjęcie z produkcji w komenatrzu. Prosze o miłe słowo. Jak ktoś chce może mi pomóc. Pisać na PW to prześlę numer konta.
#pdk #bezdomnyrekin #bezdomnosc #wykop
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wiem_wszystko: masz ból d--y o to kto i komu wysyła swoje własne pieniądze? Przecież nikt Ciebie nie prosił o jakąkolwiek pomoc czy reakcje. Dodaj gościa na czarną jeżeli uważasz że ściemnia i olej temat. Szkoda nerwów Twoich, oraz osób które muszą czytać Twoje p--------------e się komentarze
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: ale ty masz typie problem ze sobą, o rany. Gość wyraźnie napisał, że bilet ma w szafce do której nie może teraz iść bo są tam brygadziści i zgarnie o------l że nie jest na swoim stanowisku. Ja wiem, że może byłeś takim bananem, że tego nie doświadczyłeś, ale są prace gdzie łażenie poza obszar swoich obowiązków jest komentowane. Dodatkowo pomogę ci policzyć, jeśli chłopak przyszedł do pracy na 6
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: Wiesz, tak naprawde to jezeli to nieweryfikoaalny scam to wystarczy donosik do skarbowki, bo nie sadze zeby podatek zaplacil scamer, a jezeli to prawdziwy czlowiek z problemami i dostal z gorka to.. napewno zaplaci, przeciez nie lamalby prawa, oszukujac wszystkich nas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz