Wpis z mikrobloga

#metal #doommetal #deathdoommetal
#cultowe (596/1000) -> awansem ze środy

Anathema - Crestfallen z EPki pt. Crestfallen (1992)

Uwielbiałem ten motyw z intro. Z jednej strony byłem pod wrażeniem jak przejmująco smutna/melancholijna to melodia, z drugiej podobał mi się ten klawisz we wstępie, który przechodził w gitarowego leada. Pamiętam też że całkiem satysfakcjonująco mi się rzępoliło te rzeczy na gitarze :)

-------
#cultowe - tag do śledzenia lub czarnolistowania przez tych którzy followują moją osobę z innych powodów niż muzyka.
Przez tysiąc dni postuję rzeczy których słuchałem przez ostatnie 20 lat (jeden numer dziennie, od 01/01/2020 do 26/09/2022). Szerokopojęty rock, metal, punk i pochodne. Niektóre były hiciorami, innych wolałem sobie nigdy nie przypomnieć. Kolejność wstępnej listy zrandomizowałem i nie jest mi znana. Odkrywam dzień po dniu.
cultofluna - #metal #doommetal #deathdoommetal 
#cultowe (596/1000) -> awansem ze śr...
  • 5
@AbaddonLincoln: @cult_of_luna:

No a panowie co myslicie o wydanej prawie w tym samym momencie My Dying Bride 'The angel and the dark river'? Dla mnie kolejny pomnikowy album. A do 'The Silent Enigma' wroce. Pamietam ze kiedy go sluchalem strasznie mi sie ta zmiana nie podobala ale po tylu latach sporo sie moglo zmienic. Choc metal to juz nie jest moja ulubiona muzyka to te albumy (jak i kilka innych