Wpis z mikrobloga

Krótka historia jak straciłem ziomka.

Jest w związku po czym laska "potrzebuje troche czasu". Z kumplem odradza nam sie super kontakt- razem ze starą paczką jezdzimy na siłownie, mega rowerowe wypady, weekendy nad rzeką, cały czas kontakt i integracja.

Z racji podobnych środowisk wiemy ze jego ex potrzebująca czasu ten czas wykorzystuje pełną parą- związki, testowanie partnerów i szukanie najlepszej opcji.
Jakos po dwóch latach do siebie wracają więc zaczynam łączyć kropki że laska ostatnia prosta do 30 i wypadałoby już zejsc z karuzeli.
Nagle kontakt z ziomem coraz rzadszy, miesiące lecą i juz tylko fb podpowiada ze wleciały zaręczyny, ślub.
Kompletny brak kontaktu- chłop się odciął. Dzis po kilku latach widzę na foto dwójka dzieci, wyszumiona dumna witamina i ziomek z wypiętą dupą na wszystkich z którymi spędzał czas czekając az luba do niego wróci.
Troch żal że tak wyszło i niby śmieci same się wyniosły ale jednak zawsze trochę szczypie ze ktoś daje się wkręcic w takie związki przy okazji oblewając ludzi którzy przy nim byli gdy był sam.
Oczywiscie zapomniałbym, że po latach zwrócił się z prośbą doradzenia odnosnie zakupu sprzętu elektro.

Chad pruje, kukold wychowuje.
Nie bądzcie takimi mentalnymi beciakami.

#p0lka #betabankomat #cuckold #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #badoo #tinder
  • 15
@vauecki: niezależnie od płci mam prawo nie zgadzać się z Tobą. Wiesz ludzie dorastają. Zmieniają piorytety w życiu. I naturalnie spedzzaja czas z partnerem partnerka czy rodzina niż z przyjaciółmi. To jest kolej rzeczy. Niemniej najwidoczniej Twój kolega nie uważał Cię za kogoś bliskiego skoro Cię odpulil :) gorzka pigułka do przełknięcia.
Twój kolega nie uważał Cię za kogoś bliskiego skoro Cię odpulil


@girlsjustwannahavefun: dla mnie nic gorzkiego- kolejne doswiadczenie potwierdzające schemat obecnosci mentalnych cip, które dla kawałka dziury oleją większe wartosci plus schemat klasycznej polki, która potrzebuje sie wyhuśtać i bliżej ściany zacumować do bezpiecznej i sprawdzonej przystani. Dzień jak co dzień.

Wiesz ludzie dorastają. Zmieniają piorytety w życiu


Klasyczne #!$%@? zeby olać ludzi z ktorymi spedzalo sie czas. Cieszę się ze
Cieszę się ze poznałem takie pary, które mimo swojego zycia zawodowego i ogolnie prywatnego nadal potrafią pięlęgnować znajomosci bez kitowania o priorytetach ;)


@vauecki: No jasne ze są tacy ludzie. Ja znam samych takich. Natomiast oni NADAL nie maja tyle cxasu ile mieli wcześniej co jest NATURALNA koleją rzeczy.
Nie bądzcie takimi mentalnymi beciakami.


@vauecki: Niestety ci zbyt przeciętni mają do wyboru tylko to lub samotność. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

przy okazji oblewając ludzi którzy przy nim byli gdy był sam.


@vauecki: To jest bardzo słabe. Nie tylko w przypadku, który opisałeś, ale niestety jest to bardzo popularne w XXI wieku. Wniosek jest prosty - można się przejmować albo olać, można się poświęcać dla drugiej
@Estetykatopodstawa: kiedys bym Ci przytaknął i tak zrobił ale z wiekiem uwazam ze ludzie nie potrafią szukac u siebie błędu i są zwykłymi debilami szukajacymi u drugiego człowieka profitu a lojalnosc na bok. Jestem przekonany ze zakonczylibysmy rozmowę z przeczuciem mojej ofensywnej wiadomosci i tego ze nie rozumiem ze u niego zmienia się zycie a ja tego nie akceptuję. #!$%@?ć, szkoda prądu na przekonywanie do swojej racji.
@vauecki: współczuję byku, wprawdzie ja mam 22 lata, ale mam ziomka który miał laskę, nie lubiłem jej, a ona mnie, teraz jak z nią już nie jest, to wyznał mi po pijaku, że chciała żeby zakończył ze mną znajomość, ale #!$%@? na nią położył i takie coś cenie, bo przyjaźnimy się już trochę czasu
@vauecki: Tak to już jest. Znajdzie babę i robi dla niej wszystko, zapominając o kumplach. Przykre, zrobił się z niego pantoflarz. Ja też mam takiego kumpla. Jak się ożenił to praktycznie przepadł kontakt.

Taki to nie jest facet tylko pantoflarz. Olewanie kumpla tylko dla dziury i robienie wszystkiego odjaniepawlanie tylko po to by w ta dziurę wejść to jest przerażające.

Dlatego nie mam znajomych. Jak mam się odzywać do kogoś kto