Wpis z mikrobloga

Zawsze zaczyna się od "małych" zmian.

Strefa wolna od LGBT? Synek, ja też nie mogę wziąć ślubu z drugim menszczyznom.
Zakaz aborcji? Przecież mogo wyjechać za granicę i tam zabijać dziecko.
Więcej godzin lekcyjnych religii, niż geografii, biologii, chemii i fizyki razem wziętych? Przecież można bachora wypisać.
Zastąpienie finansowania in vitro finansowaniem kościół-friendly naprotechnologią? Nauka jest lewacka, a tak poza tym nie odrzucamy CAŁEJ nauki tak jak talibowie.
Walka z RPO, wolnymi sądami, mianowanie polityków na najwyższych urzędników sądowych? Eeeee komuchy zabrały mi wolność.

Możecie głosować na korwiny, kukizy, zera i kaczory, ale nie nazywajcie się wtedy Polakami.


#afganistan #polska #neuropa
sing - Zawsze zaczyna się od "małych" zmian.

Strefa wolna od LGBT? Synek, ja też n...

źródło: comment_1629105276ppLB5GLBiRMX0Cggx0cRAx.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
@sing: Dokładnie taki sam post można napisać w drugą stronę. #!$%@? o wewnętrznych sporach w Polsce w kontekście przejmowania przez terrorystów Afganistanu to umysłowe upośledzenie. Takie posty tylko radykalizują społeczeństwo i jeszcze bardziej je polaryzują więc kto był za tym będzie tylko bardziej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 171
@sing: Można zrobić wpis dokładnie w drugą stronę i napisać o lewicowych zmianach przepychających brak wolności słowa, rozwiązłość seksualną, uchodźców w hotelach, cenzurowanie starych książek i usuwanie z nich określeń typu "czarnuch", wykorzystywanie każdej sytuacji do wprowadzania nowych przepisów odbierających wolność, promowanie interrasowych związków, zniechęcanie do posiadania dzieci, skłócanie ludzi wymyślając wojenki typu kobiety vs mężczyźni/zaszczepieni vs niezaszczepieni itd.

Różnica jest tylko i wyłącznie w mediach i jaką propagandę nam dzisiaj
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 92
@KCPR: nie, nie można. Mamy przykład Iranu czy Afganistanu które z normalnych państw stały się miejscami nie do życia przez konserwatywny fundamentalizm. O tym, że Szwecja i wielka Brytania upadnie od lewackich rządów gada się od dwóch dekad a oni jak na złość maja coraz lepiej. Gdzie tu propaganda?

Tak, byłem i w Iranie i w Szwecji osobiście
  • Odpowiedz
@Ld93: Wskaż konserwatywny fundamentalizm który zachowuje się jak talibowie nie widzę zamachów a groźby padają od niestabilnych psychicznie ludzi. Z każdej strony są debile którzy wpływają na obraz całości i należy ich marginalizować. W Iranie czy Afganistanie problem jest taki że Islam takie zachowania ma zapisane u swoich podstaw w przeciwieństwie do innych religii.
  • Odpowiedz
@KCPR: przykro mi, ale nie mieszkam w USA, tylko w Polsce. U nas lewica nie jest tak #!$%@? jak ty to opisujesz. I nie - Maja Staśko to nie lewica. To zwyczajna wariatka z twittera.

Nie przepraszam, że pośrednio nazwałem was antypolakami, bo zwyczajnie na taki eufemizm zasługujecie. Sam głosowałem w 2015 roku na Dudę, śliniłem się do Korwina, a Max Kolonko był moim idolem. Z tego może się nie o
  • Odpowiedz
Więcej godzin lekcyjnych religii, niż geografii, biologii, chemii i fizyki razem wziętych

Zastąpienie finansowania in vitro finansowaniem kościół-friendly naprotechnologią

Normalnie nie piszę takich wpisów stricte politycznych (...) Przepraszam przyszłego siebie

nie nazywajcie się wtedy Polakami


@sing: No to popuściłeś. Ale może na razie Ci ulży, a w przyszłości może zobaczysz jak smętnie rzutujesz zjawiska tak odległe że wiesz o nich tylko z mediów na bliższy Ci mikrokosmos (o którym informacje być
  • Odpowiedz
  • 33
@GANIT przecież konfederacja ma takie same hasła wyborcze jak to co ogłosili talibowie po przejęciu Kabulu xD Na szczęście nie mają zbrojnego odłamu żeby siła zająć kraj ale gdyby to się stało to oprócz różnicy w świątyniach reszta wyglądałaby tak samo
  • Odpowiedz
  • 25
@GANIT
- zakaz aborcji,
- batożenie gejów,
- antyszczepionkowcy,
- połączenie kościoła i państwa,
- religia w szkołach,
- kobiety do rodzenia dzieci
  • Odpowiedz
@sing: Masz racje wszystko zaczyna się od małych zmian. Najpierw odwiedzanie się w szpitalach. Potem związki partnerskie, potem małżeństwa homoseksualne a na końcu adopcja dzieci.
  • Odpowiedz
Można zrobić wpis dokładnie w drugą stronę i napisać o lewicowych zmianach przepychających brak wolności słowa, rozwiązłość seksualną, uchodźców w hotelach, cenzurowanie starych książek i usuwanie z nich określeń typu "czarnuch", wykorzystywanie każdej sytuacji do wprowadzania nowych przepisów odbierających wolność, promowanie interrasowych związków, zniechęcanie do posiadania dzieci, skłócanie ludzi wymyślając wojenki typu kobiety vs mężczyźni/zaszczepieni vs niezaszczepieni itd.


@KCPR: Różnica taka, że pierwsze jest realne i mamy na to kilka dowodów
  • Odpowiedz
@sing: Stwierdzono naukowo, że dziecko które dorasta powinno czerpać wzorce żeńskie i męskie dla prawidłowego rozwoju. W innym wypadku zwiększają się szansę na problemy psychiczne w późniejszych etapach życia.
  • Odpowiedz