Wpis z mikrobloga

Zawsze zaczyna się od "małych" zmian.

Strefa wolna od LGBT? Synek, ja też nie mogę wziąć ślubu z drugim menszczyznom.
Zakaz aborcji? Przecież mogo wyjechać za granicę i tam zabijać dziecko.
Więcej godzin lekcyjnych religii, niż geografii, biologii, chemii i fizyki razem wziętych? Przecież można bachora wypisać.
Zastąpienie finansowania in vitro finansowaniem kościół-friendly naprotechnologią? Nauka jest lewacka, a tak poza tym nie odrzucamy CAŁEJ nauki tak jak talibowie.
Walka z RPO, wolnymi sądami, mianowanie polityków na najwyższych urzędników sądowych? Eeeee komuchy zabrały mi wolność.

Możecie głosować na korwiny, kukizy, zera i kaczory, ale nie nazywajcie się wtedy Polakami.


#afganistan #polska #neuropa
sing - Zawsze zaczyna się od "małych" zmian.

Strefa wolna od LGBT? Synek, ja też n...

źródło: comment_1629105276ppLB5GLBiRMX0Cggx0cRAx.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
@sing: Ty mi będziesz mówił kiedy mogę nazywać się Polakiem? Na podstawie wyborów będziesz określał moje pochodzenie? Ty? Randomowy przegryw wykopek? XD

Już pomijając fakt, że Twój wpis to totalny wysryw, a podobne pseudoargumenty można znaleźć po obu stronach.

Jesteś taki #!$%@? liberalny, a zabraniasz ludziom mówić, że są Polakami, nie wierzę.
  • Odpowiedz
@kezioezio: rozwiązłość tak, to złe, bo skłania do ukrywania przed partnerem/ką liczby partnerów (a to MEGA częste wśród kobiet, śledziłam raz posta, pod którym co trzecia kobieta się do tego przyznawała pod własnym nazwiskiem i galerią rodzinną totalnie widoczną i odnośnikami do profilu męża, zero wstydu i refleksji) oraz zmniejsza prawdopodobieństwo na długi wierny związek i rozwiązła osoba się tym nie przejmuje i marnuje parę lat z życia innej nowej osobie,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sing: no i nawet tu widać, że łączna ilość godzin tych 4 przedmiotów jest większa niż ilość religii. No i nie rozumiem z czego beka. Z religii się można wypisać i możesz mieć 0 godzin. Poza tym jest tu całe 8 klas. Chciałbyś 7 latki uczyć fizyki i chemii?
  • Odpowiedz
@pwone: Skoro 3 latki w przedszkolu się uczą religii, to czemu nie fizyki i chemii? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie przeraża Cię ta liczba? Bo ja się zastanawiam o czym, przez te 608 godzin religii się mówi.
  • Odpowiedz
@sing Porównywanie Polski do krajów Bliskiego Wschodu XD

Ty w ogóle wiesz o czy piszesz? To są zupełnie inne kultury i inne podejścia. Nawet jakby Braun był premierem i miał w garści cały kraj to byś mógł myśleć co chcesz i robić też niemal wszystko. Nie byłyby ci wpychane przekonania, nakazy i zakazy aż w takim stopniu jak to jest u Talibów. Pomyśl zanim cokolwiek napiszesz...
  • Odpowiedz
Zawsze zaczyna się od "małych" zmian.


Strefa wolna od LGBT? Synek, ja też nie mogę wziąć ślubu z drugim menszczyznom.

Zakaz aborcji? Przecież mogo wyjechać za granicę i tam zabijać dziecko.

Więcej godzin lekcyjnych religii, niż geografii, biologii, chemii i fizyki razem wziętych? Przecież można bachora wypisać.

Zastąpienie finansowania in vitro finansowaniem kościół-friendly naprotechnologią? Nauka jest lewacka, a tak poza tym nie odrzucamy CAŁEJ nauki tak jak talibowie.

Walka z RPO, wolnymi
  • Odpowiedz
@KCPR:

Można zrobić wpis dokładnie w drugą stronę i napisać o lewicowych zmianach przepychających brak wolności słowa, rozwiązłość seksualną, uchodźców w hotelach, cenzurowanie starych książek i usuwanie z nich określeń typu "czarnuch", wykorzystywanie każdej sytuacji do wprowadzania nowych przepisów odbierających wolność, promowanie interrasowych związków, zniechęcanie do posiadania dzieci, skłócanie ludzi wymyślając wojenki typu kobiety vs mężczyźni/zaszczepieni vs niezaszczepieni itd.


Nie można, bo pomijając małe wyjątki to nie wynikają one z ustanowionego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mnemonk: tak uważam, że tych lekcji religii jest za dużo. 2x45min w tygodniu to zdecydowanie za dużo. Jedna taka lekcja w tygodniu to już absolutny max moim zdaniem. Chodzi o to aby katecheta kasę brał, bo uczyć to tam przecież nie ma co. Jednak jak się komuś nie podoba to może dziecko wypisać. A niestety znalazło by się jeszcze kilka przedmiotów z których wypisać się nie można, a też są tylko
  • Odpowiedz
@sing: #!$%@?ąc od posta, to to zdjęcie chyba było już podpisane każdą możliwą stolicą państwa bliskowschodniego, najczęściej pojawiał się chyba Teheran (mowa o czarno-białym ofc)
  • Odpowiedz
Możecie głosować na korwiny, kukizy, zera i kaczory, ale nie nazywajcie się wtedy Polakami.


@sing: Tak naprawde tylko ludzie głosujący na prawice są prawdziwymi Polakami. Wszyscy inni chcą doprowadzić do śmierci narodu.
  • Odpowiedz