Wpis z mikrobloga

Zawsze zaczyna się od "małych" zmian.

Strefa wolna od LGBT? Synek, ja też nie mogę wziąć ślubu z drugim menszczyznom.
Zakaz aborcji? Przecież mogo wyjechać za granicę i tam zabijać dziecko.
Więcej godzin lekcyjnych religii, niż geografii, biologii, chemii i fizyki razem wziętych? Przecież można bachora wypisać.
Zastąpienie finansowania in vitro finansowaniem kościół-friendly naprotechnologią? Nauka jest lewacka, a tak poza tym nie odrzucamy CAŁEJ nauki tak jak talibowie.
Walka z RPO, wolnymi sądami, mianowanie polityków na najwyższych urzędników sądowych? Eeeee komuchy zabrały mi wolność.

Możecie głosować na korwiny, kukizy, zera i kaczory, ale nie nazywajcie się wtedy Polakami.


#afganistan #polska #neuropa
sing - Zawsze zaczyna się od "małych" zmian.

Strefa wolna od LGBT? Synek, ja też n...

źródło: comment_1629105276ppLB5GLBiRMX0Cggx0cRAx.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
@okurczaki: Czyli zakaz rozwodów, a w przypadku śmierci jednego z rodziców, nakaz związania się z inną osobą w przeciągu tygodnia? A no i zakaz samotnych matek, tydzień na znalezienie męskiego wzorca inaczej odebranie dziecka.
  • Odpowiedz
@okurczaki: rodziców wychowujących w pojedynkę jest w Polsce ponad 1,5 miliona. Myślę że to jest dużo poważniejszy problem, niż kilkaset, może kilka tysięcy, par homoseksualnych potencjalnie wychowujących dzieci. To jest różnica trzech rzędów wielkości, więc myślę że brak kobiety/mężczyzny w związku byłby w tym wypadku pomijalny.
  • Odpowiedz
@Zdunn: Dlatego piszę, że dzieci powinny mieć rodziców obojga płci dla prawidłowego rozwoju. Bo jak stwierdzono w badaniach jeżeli jedno z rodziców umrze, będzie rozwód etc. to dziecko może mieć problemy psychiczne ze względu na brak np czynnika żeńskiego bądź męskiego. Ale wy chcecie jeszcze bardziej te dzieci niszczyć psychicznie pozwalając na adopcje dzieci przez pary homoseksualne.
  • Odpowiedz
a aborcja to morderstwo, pozdro z fartem


@jozef-dzierzynski: teoretycznie tak, w praktyce jest to temat bardziej złożony, niż próbuje to przedstawić skrajna lewica i skrajna prawica. Już nawet uczniowie Hipokratesa pisali o tym, żeby nie doprowadzać do celowego poronienia, tylko problem w tym, że dzisiaj bierzemy pod uwagę jeszcze wiele innych czynników socjalnych i psychologicznych. Po prostu słuszniej jest pomóc takiej 16-latce, którą zalał Chad na imprezie, żeby za 6-10 lat
  • Odpowiedz
@okurczaki: Nie to nie jest to samo, porównanie bez sensu. Zabierasz szansę jakiemuś dziecku na normalny dom. Ten argument wydaje mi się bardzo dobry, ponieważ przekonał mnie kiedy też byłem sceptyczny co do adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Stań przed prawdą, nie uciekaj w głupie analogie. Dysonans poznawczy podpowiada ci , żeby robić z tych ludzi potwory, porównywać ich do cholery, ale powiedz sobie w głowie, "tak wolę, aby dziecko spędziło
  • Odpowiedz
@Zdunn: Kończę dyskusję, jeżeli nie rozumiesz prostego porównania. Ale wyjaśnię na koniec, nie porównałem nikogo do cholery czy dżumy. Chciałem ci tylko pokazać tą prostą analogią, że ani dom dziecka ani wychowywanie się w związku homoseksualnym nie jest dobre dla rozwoju dziecka. Homosie mogą być cudownymi ludźmi oraz rodzicami ale to nie zmienia faktu, że dziecko może ucierpieć przez brak czynnika żeńskiego/męskiego w dorastaniu co jest poparte licznymi badaniami. Oczywiście, może
  • Odpowiedz
@okurczaki: Twoje porownanie jest głupie, powinno brzmieć raczej, wolisz przeziębienie czy Covid-19? Tak wolę przeziębienie. Tak myślałem, że nie zrozumiesz, ale zawsze warto spróbować, nie martw się, kiedyś twój umysł wygra z mrokiem, trzymam kciuki.
  • Odpowiedz
@KCPR:

Można zrobić wpis dokładnie w drugą stronę i napisać o lewicowych zmianach przepychających brak wolności słowa, rozwiązłość seksualną, uchodźców w hotelach, cenzurowanie starych książek i usuwanie z nich określeń typu "czarnuch"


no faktycznie, to terror porównalny z talibabnem xD
  • Odpowiedz
Bo jak stwierdzono w badaniach jeżeli jedno z rodziców umrze, będzie rozwód etc. to dziecko może mieć problemy psychiczne ze względu na brak np czynnika żeńskiego bądź męskiego.


@okurczaki: poka te badania xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sing: w jakiej szkole masz więcej godzin religii niż geografii, chemii, fizyki i biologii razem wziętych? Bo jeśli to nie jest seminarium to takiej szkoły nie ma. Aha, i z religii można się wypisać i nie chodzić na nią.
  • Odpowiedz
@sing: Najgorsze, że niezależnie czy prawica/lewica, to ten kto dominuje chce, żeby całe społeczeństwo pasowało do konkretnego wzoru i wyznawał konkretne wartości. Oba siebie warte, bo żadne nie dopuszcza, żeby każdy żył jak chce.
Przykład:

u prawaków - dziwka, bo miała trzech chłopaków zanim ukonczyła 30 lat
u lewaków - co? 30 lat i dziewica? beka.
  • Odpowiedz
Homosie mogą być cudownymi ludźmi oraz rodzicami ale to nie zmienia faktu, że dziecko może ucierpieć przez brak czynnika żeńskiego/męskiego w dorastaniu co jest poparte licznymi badaniami.


@okurczaki: Dziecko może ucierpieć tez przez ojca pijaka i matkę narkomankę, którzy to razem żyją w heteroseksualnym związku. Czy winą w tym przypadku jest heteroseksualizm i wychowaniem dziecka powinni zająć się urzędnicy?

A co do tych mitycznych badań to mam też trochę badań z
  • Odpowiedz
u prawaków - dziwka, bo miała trzech chłopaków zanim ukonczyła 30 lat

u lewaków - co? 30 lat i dziewica? beka.


@Missudi: oba zdania są nieprawdziwe i krzywdzące, znam prawaka co przyjął dar w postaci dziecka nowej partnerki i wcale mu to nie przeszkadzało. A zagorzali lewacy są często bardzo emocjonalni przez co pomimo sprzeciwu wobec hejtu sami tym hejtem zieją jeśli czują że ktoś ich krzywdzi. Choć muszę przyznać, że
  • Odpowiedz