Wpis z mikrobloga

Co sie tak boicie tych Talibów? Przecież Korwin mówił, że opierajacy sie na Koraniesą lepsi niż UE, bo zlikwidują podatki i parady lgbt.

Arabowie tupną nogą, powstanie emirat i będziemy zadowoleni. Zniknie podatek VAT, sprzeczny z Koranem, zniknie podatek CIT, sprzeczny z Koranem, mordercom będą odcinać głowy na drugi dzień, znikną z ulic te wszystkie parady miłości, równości, i czego tam jeszcze, a pani Grodzka sobie przypomni kim jest i ubierze spodnie. Krótko mówiąc, wróci jakaś normalność.


#afganistan #bekazkonfederacji #neuropa #4konserwy #taliban #korwin #lgbt #polityka
szurszur - Co sie tak boicie tych Talibów? Przecież Korwin mówił, że opierajacy sie n...

źródło: comment_1629045038h18fAFWIQ4y2Sto7xeF8Cd.jpg

Pobierz
  • 105
To bez różnicy, przecież masz napisane, że podatek jest sprzeczny z Koranem, a Talibowie też się na nim opierają.


@szurszur: Na Starym Testamencie opierają się chrześcijanie i żydzi a zobacz ile różnic, zobacz jeszcze na różne odłamy chrześcijańskie. Widzę, że już nawet teologią się zająłeś. Płynnie widzę przechodzisz z tematu Białorusi i Ukrainy do Afganistanu( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z niczego nie przechodzę, to stary temat do cisniecia beki z głupich wypowiedzi Korwina.

No chyba, że sie z nimi zgadzasz ;)


@szurszur: We Francji muzułmanie wygrywają z laicką republiką¯\_(ツ)_/¯ Jednak to nie Afganistan. U nas Czeczeni zrobili niezłe bandyckie podziemie i praktycznie nie da się ich ruszyć, bo nikt nie zna ich języka a oni sami nie są chętni na bycie świadkami koronnymi.
: No to zgadzasz sie z tymi wypowiedziami Korwin czy uważasz, że są skrajnie głupie. Masz odwagę odpowiedzieć jednoznacznie?


@szurszur: Muzułmanie wygrywają we Francji chociażby¯\_(ツ)_/¯

Bo jak zwykle uciekasz w lanie wody gdy dostaniesz trudne pytanie.


@szurszur: Fakty to lanie wody? Sam sobie odpowiedz. Oni się nie integrują z nami (ludźmi zachodu), tylko tworzą dosłownie swoje getta jak Czeczeni u nas. A więc kto wygrywa my czy oni? We Francji
Czyli nie masz odwagi odpowiedzieć. Spodziewałem się tego.


@szurszur: Piszę, że przegrywamy a ty mówisz, że nie mam jaj. Sam nie masz jaj, taki z ciebie kozak to sam pierwszy jedź na Baćkę poluj, potem cię puścimy na Putina, nawet w tym ci pomogę( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak to najmądrzejszy na mikroblogu w gadaniu a sam realnie nic nie robisz¯\_(ツ)_/¯
I widzisz, znowu lejesz wode, temat o muzułmanach a uciekasz w Łukaszenke i Putina byle nie odpowidziec co sądzisz o tych wypowiedziach Korwina w których twierdzi, że Arabowie przyniosa nam normalnosc.


@szurszur: Ja mówiłem o muzułmanach, a sam mi zarzuciłeś brak jaj to ci odpowiedziałem, abyś wybijał sam na Białoruś, idź i obal Łukaszenkę( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zadałem ci proste pytanie, potrafisz odpowiedzieć?


@Deska_o0: Odpowiedziałem o sektach protestanckich z USA, ich tam są miliony, różnych odłamów https://pl.wikipedia.org/wiki/Protestantyzm_w_Stanach_Zjednoczonych większość z nich dosłownie traktuje Izrael tak samo jak Żydzi¯\(ツ)_/¯

Katolicy na przykład wiare opierają na katechizmie żeby przypadkiem wierni nie myśleli samodzielnie xD


@Deska_o0: Akurat Katolicy mają jeszcze Nowy Testament i nie traktują powstania państwa Izrael dosłownie, jak protestanci z USA¯\
(ツ)_/¯