Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2125
wszyscy mówią że jehowy to sekta ryjąca mózg ale wyobraźcie sobie jak się miło żyje w katolickim miłosiernym domu jak się nie chodzi do kościoła
"to że zgłupiałas to już dawno wiedziałem" :))
"zobaczymy do czego cie to twoje mówienie że nie chodzisz do kościoła dlatego że masz własne zdanie doprowadzi, bedziesz jeszcze chciala pomocy ale do mnie nie przychodź"
Szantaż emocjonalny z rana jak śmietana ʕʔ
#bloglajfstajlowywiesniaka #kosciol
  • 169
via Wykop Mobilny (Android)
  • 680
@SPRAWDZANIE_IP: i tak samo kupuje rzeczy do tego domu, place rachunki, jestem pełnoprawnym człowiekiem i mieszkańcem a nie dwudziestokiluletnią maskotką. Rady wykopków jak zawsze na temat. W sumie z chęcią bym się wyprowadziła, ale jest presja na to że "dom taki duży, to jako jedynaczka masz zostać", a no i oni też coraz młodsi nie są, zaraz każdy by po mnie jeździł że jestem egoistką bo starych rodziców zostawiam (ʘ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 659
@mateusz-bogacki: myślę, że duży. Bardzo długo uczyłam się, że mam swoje zdanie, że moje zdanie też się liczy, że nie wszystko co mi wmawiano jest prawdą. Jak pierwszy raz nie poszłam do kościoła regularnie w niedzielę to miałam wrażenie jakbym miała jakieś piętno na czole i się turbo stresowałam, chociaż wszyscy inni ludzie na świecie mieli na to #!$%@?. No ale w końcu do mnie dotarło, że nie mam obowiązku nikogo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 142
@gfgfgfa: na szczęście zostałem antychrystem w rodzinie juz dawno temu. Byłem też w związku z dziewczyną, która miała ultrakatolickich rodziców. Katolicyzm nie ma poszanowania dla osób niewierzących i na siłę stara się narzucić swoją religię. Zmusza do obchodzenia ich obrządków, tradycji, świąt czy trzymania jakiś ograniczeń (jak post itd) osoby niewierzące w ich środowisku.