Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o p0lkach które na appkach randkowych koniecznie muszą wstawić swoje zdjęcie z czerwonym piorunem lub w opisie mieć osiem gwiazdek? Wg mnie to tania próba szukania atencji... No bo kto normalny zakładałby konto na aplikacji randkowej w celu znalezienia kogoś do relacji/związku czy nawet zwykłego bolcowania i koniecznie musiałby się pochwalić jak bardzo jest "anty" xD

#tinder #p0lka
  • 11
@JuriBerbutow: jeśli poglądy polityczne są dla nich tak ważne, że muszą je manifestować, to ich sprawa. Szmata ma prawo tak samo mieć wymagania co do wzrostu jak i poglądów, najwyżej zacznie tolerować faszystowskie poglądy swojego betabankomatu-kuca, gdy już wyjdzie z obiegu
@JuriBerbutow przecież jest to zaleta obustronna - laski mogą chcieć znaleźć/spotkać się z kimś, kto stoi blisko ich poglądów i się odsiewają wykopki, które nie dzierżą pioruna, więc sytuacja win-win

Nie chcę laski oderwanej bardziej na lewo? Przesuwam w lewo.
Chcę faceta, który ma gromnice i nie boi się piorunów? Przesuwam w prawo
Nikt nikogo nie zmusza do dawania atencji komuś z kim się nie zgadzamy - proste, oszczędność czasu jeśli to
@JuriBerbutow O #!$%@?, jak można się przyczepić do posiadania poglądów xD coś pięknego. Ja jak najbardziej jestem blisko ośmiu gwiazdek więc elegancko w prawo przesuwałem. Tak samo jak i te ze słowami "tolerancja" czy flagą lgbtqwerty. Bo jestem z podobnych klimatów i mam znajomych po tej stronie świata. W lewo np. leciały gwiazdy ze zdjęciami z plaży, troszkę gardzę świeceniem dupą przed wszystkimi.
@Estetykatopodstawa: jak jeszcze miałem tindera to pamiętam taką typkę, lewaczka ale bez pioruna i była jakimś owocem miłości p0lki z habibim to się spytałem co sądzi o partii BAAS i, że generalnie szanuję połączenie nacjonalizmu z socjalizmem i próby modernizowania świata arabskiego przez te ruchy w XX w.

Coś zaczęła mędzić i wyszło, że tak naprawdę to taka sama 8 gwiazdkowa ameba - choć fakt gdybym był 10/10 to by mi