Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 194
559 193 + 542 = 559 735

Poland Gravel Race 2021. 540 km i ponad 10 tys. m przewyższeń. Tym razem mialem dwa cele - główny to pojechać szybciej niż rok temu (48h), a drugi to zmieścić się w 40h.
Tegoroczna trasa miała lekkie modyfikacje (głównie końcówka), uważam że podniosło to stopień trudności, przede wszystkim ostatnie kilkadziesiąt kilometrów. Główny wróg wszystkich zawodników czyli pogoda, tym razem nie był zagrożeniem. Warunki idealne - ok 25 stopni, wiatr słaby, brak deszczu.
Tym razem jechałem na lekko, bez sprzętu do spania, bo spać nie planowałem. Błędy z tamtego roku zostały naprawione - miałem dodatkowy 1,2l bidon, nie miałem problemów z oświetleniem, co skutecznie mi zabrało kilka godzin rok temu. Niestety już po 200km czułem, że z dupy robi mi się tatar, mimo smarowanka. Chyba będzie trzeba w końcu wybrać się na ten fitting. Poza tym żadnych problemów nie miałem, żadnego kapcia (!), sprzęt dał radę, a na zjazdach byłem odważniejszy.
Trasa jest świetna, będę to powtarzał to końca życia. Sierpniowe noce już się trochę dłużą, ale akurat wtedy przejeżdżałem przez słabo zaludnione fragmenty Beskidu Niskiego i mogłem podziwiać ciemne rozgwieżdżone niebo przecinane Perseidami, magia (). Rano tradycyjnie przy wschodzie słońca miałem dwugodzinną zamułkę, jechałem bo jechałem ale bez przekonania.
Na mecie zameldowałem się kilka minut po zachodzie słońca, co dało mi wynik dokładnie 36h i jedna minuta, a w klasyfikacji końcowej 16/295 co uważam za wynik rewelacyjny.

#rowerowyrownik #kwadraty #gravel #bieszczady #beskidniski #tatry #ultramaraton #g #everesting #500km

Skrypt | Statystyki
szkarlatny_leon - 559 193 + 542 = 559 735

Poland Gravel Race 2021. 540 km i ponad 10...

źródło: comment_1628930538mFNU28DLrFdpi4mCYDtcWh.jpg

Pobierz
  • 20
@zakamuflowany_fetyszysta: niestety na to i ja nie m lekarstwa, dalej szukam siodła i chyba wybiorę się na bikefitting
@Johnny_Revolta porównania z Eskerem nie mam, ale mam z szosą Canyona. Po pierwsze, jest dłuższy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc czuć przy prowadzeniu, jestem bardziej złożony, a i tak skracałem mostek, bo te Breezery mają bardzo długą górną rurę. To jest rozmiar M, a pewnie lepszy byłby S albo