Wpis z mikrobloga

Chłop pomimo, że nie wygląda źle nawet jak ma zainteresowanie to i tak przeraża go, że ktoś mógłby na niego zerknąć, because poczucie własnej wartości szoruje po dnie
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: dla atrakcyjnego również. #!$%@? z tego, że wlatują pary jak te #!$%@? #!$%@? mają siano we łbie, dzisiaj księżniczki są tak rozpuszczone, że rozmowa z nimi przypomina rozbrajanie miny, jedna fałszywa wypowiedź i wskakuje za ciebie spermiarz z kolejki 200 oczekujących
  • Odpowiedz
@viero: To jest przerazajace niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°) Odpowiadanie na kazde pytanie prawie jak za kare... tak, nie, nie wiem. Rozbaw mnie, zabaw mnie, zainteresuj mnie czyms.... Nie wiem czy to juz wina spemiarzy czy po prostu te kobiety faktycznie maja siano we lbie :))
  • Odpowiedz
@Seaman193: czy wina spermiarzy, czy kobiety we łbach siano, jedno i drugie :) Ale z drugiej strony jak jedna z takich ładniejszych koleżanek mi pokazywała wiadomości na instagramie, to co prawda dostaje tego dziennie mnóstwo, ale większość tych typów sprawia wrażenie naprawdę ciężko upośledzonych umysłowo ( ͡° ͜ʖ ͡°) A przez te #!$%@? księżniczki, które nie potrafią się wysilić na coś więcej, niż odpisanie ok, tak, nie
  • Odpowiedz
@viero dokladnie, #!$%@?. Uzywalem dating apki 10 lat temu I rok temu znowu wrocilem. To jest jakis cyrk co sie stalo z kobietami. #!$%@? je do konca. Gdzie nie pojde to dostaje od razu komplement jaki to nie przystojny. Na apkach like ale wez tu z tymi debilkami ksiezniczkami rozmawiaj. Poza aplikacjami to jest ok ale jeszcze kilka lat I to samo bedzie poza aplikacjami. Dramat. Ja juz stary jestem to #!$%@?
  • Odpowiedz