Wpis z mikrobloga

Tak wiem bo starocie, gruzy i każdy powinien stać na złomie ale wiecie o co w tym wszystkim chodzi ? Nic nie jest w stanie zastąpić wspólnych znajomych siedzących po uszy w tym temacie, można się spotkać, pogrzebać przy autach, wymienić się poglądami, powk*rwiać się jak coś nie chce współpracować

Posiadanie takiego auta jeśli masz znajomych zajawkowiczów to przygoda, która dostarczy Ci wielu mniej i tych bardziej radosnych wspomnień i w pewnym stopniu stanie się to częścią Twojego życia

Siedzisz na kanapie z piwem w ręku ? Rozumiem w porządku

Grasz w gry kiedy tylko możesz ? Ok żaden problem

Dla Ciebie to zwykły stary samochód i każda włożona w niego złotówka to idiotyzm ? Może i tak ale pomyśl o swojej zajawce i wyobraź sobie, że dla mnie jest to jeszcze coś więcej

Pozdrawiam wszystkich pozytywnych motoryzacyjnych świrów, łączmy się bez względu na markę i wiek auta, bo pamiętaj, że w nie jedno 20-letnie auto może być włożone więcej serca i pieniędzy niż kilkuletnie bo jeśli dla kogoś auto jest czymś więcej niż kupą blachy, to możesz mieć pewność, że jego stan jest do tego adekwatny

#bmw #motoryzacja #e46 #przemysleniazdupy #samochody
Danio_1992 - Tak wiem bo starocie, gruzy i każdy powinien stać na złomie ale wiecie o...

źródło: comment_16288951132XuerTZlRfZhn0t7VTITAm.jpg

Pobierz
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Danio_1992: no w e39 z r6 to tak na początek z 25k by nie był szrotem, potem kolejne 20k by doprowadzić do dobrej jakości, jakieś 10k na nowy lakier z ceramiką, a i tak się #!$%@?. A i tak jak Ci się znudzi to sprzedasz je za 10 lat z zyskiem :D no #!$%@? takich aut już NIE MA. Topowe benzyny które nie są zajechanie to jest zajebista inwestycja, jeżeli ma
@Profil_Internetowy: Jak to mówią gentlemani o pieniądzach nie rozmawiają, mój egzemplarz już spokojnie 40k wyszedł, mechanicznie kompletna lala teraz zostało jeszcze odświeżyć lakier i zapewnić mu dobrą ochronę + jakieś bzdety dekoracyjne we wnętrzu. Ogólnie z uwagi na pochłonięte wspomnienia i pieniądze zostaje ze mną już na zawsze, za jakiś czas kupię coś nowszego na typowe daily a E46 spocznie w garażu pod kocem i będzie na "weekendowe przejażdżki". Tak już
@Danio_1992: Niby spoko, tylko problem jest taki, że większość takich zajawkowiczów jeździ gruzami. Znam wieku takich i każdego auto jest w słabym, a co najwyżej średnim stanie technicznym. No ale BMW, gleba i szeroka fela, a reszta to drugorzędne sprawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SpalaczBenzyny: I do tego przy okazji próba narzucania swoich poglądów, klasyczny tekst "ło jezu gdzie to w takiego starego trupa ładować pieniądze jakiego młodziutkiego super Passacika byś miał" no miałbym i nic poza tym, osoba traktująca samochód jako narzędzie porównywalne z papierem toaletowym, który ma tylko spełniać swoje zadanie nigdy nie zrozumie osoby z zajawką

Jeżdżę dosyć często nowszymi autami różnych marek i cholera co ja mam poradzić, skoro mój egzemplarz
@Danio_1992: mój wymarzony "gruz" jest już ze mną 3 lata i nue widzę opcji na co go zmienić. Chyba jedynie f30 ale to już kupa kasy.
A stare zadbane E46 cieszy za każdym razem jak się wsiada tylko ruda zaczęła wychodzić i chyba przebrała się miarka goryczy. Silnik moge robić bo zrobię z daną częścią spokój..a.jak ruda się zacznę to tu 500 tam coś wyciąć i wspasac 1500 i idzie po
@obieq: Ruda niestety bezwzględna. Miałem straszny dylemat z wózkiem, tuleje w stanie agonalnym i z racji przedlifta podłoga przy dyfrze w średnim stanie. Jednak padła szybka decyzja i cały wózek został zdjęty podłoga wypiaskowana, wspawane wzmocnienia i wszystko porządnie zabezpieczone. Do tego wszystkie tuleje poszły poliuretanowe i po tym zabiegu auto zaczęło prowadzić się jak z salonu serio, 95% E46 ma dojechane tuleje z tyłu, bo mało kto zwraca na to
@Danio_1992: satysfakcja ejt ok ale boli wizja wywalania regularnie paru stówek na 2 cm pierdoły. Zamiast wymienić coś żeby było lepiej, albo standardowe wymiany. Zrobić vanosa albo coś poprawić. A z czasem tylko gorzej