Wpis z mikrobloga

Tak wiem bo starocie, gruzy i każdy powinien stać na złomie ale wiecie o co w tym wszystkim chodzi ? Nic nie jest w stanie zastąpić wspólnych znajomych siedzących po uszy w tym temacie, można się spotkać, pogrzebać przy autach, wymienić się poglądami, powk*rwiać się jak coś nie chce współpracować

Posiadanie takiego auta jeśli masz znajomych zajawkowiczów to przygoda, która dostarczy Ci wielu mniej i tych bardziej radosnych wspomnień i w pewnym stopniu stanie się to częścią Twojego życia

Siedzisz na kanapie z piwem w ręku ? Rozumiem w porządku

Grasz w gry kiedy tylko możesz ? Ok żaden problem

Dla Ciebie to zwykły stary samochód i każda włożona w niego złotówka to idiotyzm ? Może i tak ale pomyśl o swojej zajawce i wyobraź sobie, że dla mnie jest to jeszcze coś więcej

Pozdrawiam wszystkich pozytywnych motoryzacyjnych świrów, łączmy się bez względu na markę i wiek auta, bo pamiętaj, że w nie jedno 20-letnie auto może być włożone więcej serca i pieniędzy niż kilkuletnie bo jeśli dla kogoś auto jest czymś więcej niż kupą blachy, to możesz mieć pewność, że jego stan jest do tego adekwatny

#bmw #motoryzacja #e46 #przemysleniazdupy #samochody
Pobierz Danio_1992 - Tak wiem bo starocie, gruzy i każdy powinien stać na złomie ale wiecie o...
źródło: comment_16288951132XuerTZlRfZhn0t7VTITAm.jpg
  • 22