Wpis z mikrobloga

Wracam teraz do domu, ciemno za szybą z myślą, że zaraz grudzień, czyli pieprzone dwa lata w niewoli, świecie bez logiki.. Pamiętam kilka lat temu słyszałem, że każde pokolenie musi przeżyć wojnę albo katastrofę i sprawdza się niestety. Ile można tego swirnietego świata robienia zakupów w rękawiczkach i szmatach na mordzie? Mam dość świrów (covidian) srających o maski w środkach transportu, którzy myślą, że maseczka za 50 groszy która mają 27 raz w tym tygodniu uchroni ich przed śmiertelnym wirusem. xD Szury podpalające ośrodki szczepień, grożący ludziom, za wykonywanie swoich zawodów medycznych? Ludziom wali w dekiel. Mam 21 lat, czyli odliczając niekumate lata młodzieńcze 1/9, 1/8 życia w jakiejś bańce? I końca nie widać..Czy ja doczekam się czasów za młodu, gdzie będę mógł kupić bilet do Tajlandii, idąc miastem wsiąść w samolot i polecieć? Tak jak mogłem w 2018, 2019...O czym ja mówię? Tajlandii? Zmierzamy do tego że niedługo aby kupić 5 deka sopockiej będzie trzeba przedstawić negatywny test pcr robiony 48h przed zakupami, kaganiec na mordzie, aktualną książeczkę szczepień i certyfikat polsatu z miesięczną aktualizacja. W imię czego? Żeby jakiś losowy 89 latek nie dostał covida i nie zmarł miesiąc wcześniej niż natura bez covida by pozwoliła? (Co z tego, że w międzyczasie rozwinie mu się kilkanaście innych chorób które służba zdrowia będzie miała w dupie, bo covid. Więc dziadku umieraj na reka jelita, płuc ale na covid niee, bo młodzież masek nie nosi). Politycy i inni mają w dOOpach obostrzenia. Ale nomalni ludzie (którzy nie są turbo szurami albo turbo covidianami) nic z tym nie zrobia, bo Mati obieca że jak się zaszczepia, zrobią an*"ny test na koronawirusa i pięć fikołków to będę mogli pójść do kina przez 7 tygodni w roku i siedzieć 3 metry od żony/męża z kagańcem na ryju #koronawirus #przemysleniazdupy #przemyslenia #przegryw #logikaniebieskichpaskow #zalesie
  • 21
  • Odpowiedz
@Donald_Deweloperski: całe nastoletnie życie czekałem na podróże po całym świecie, ta świadomość że napiszę maturę i jestem wolnym człowiekiem dawała mi motywację do życia każdego dnia przez lata. Wyobrażałem sobie, że polecę tu tu tu, tak po prostu, tak jak można bylo i tak jak korzystałem nie raz. Eh, też czuję te lata wyjęte z życia, szkoda.
  • Odpowiedz
@Nietak_nietak: niestety, jak patrzę ile trzeba wypełniać, spełniać żeby polecieć na Phuket do rządowych hoteli z certyfikatami to odechciewa się wszystkiego. Chcę Bangkoku i potem możliwości odwiedzenia innych miejsc, wysp, tak jak do niedawna można było...
  • Odpowiedz
@wykopowajulka15: mam tak samo, do marca 2020 codziennie myślałam, gdzie pojadę i co zwiedzę. Lubiłam to. Od zeszłego roku już nie mam takich myśli, bo się boję rozczarowania. Raczej na nic juz nie czekam

Mam tyle samo lat, to całe gówno spadło dokładnie w momencie, kiedy się zaczyna bardziej korzystać z życia. I niestety nie mam złudzeń, że będzie normalnie.
  • Odpowiedz
wiele osób myśli tak jak ty, ale boją się głośno o tym mówić aby nie zostać uznanymi za szurów, foliarzy i antyszczepów


@SpasticInk: I to też wkurza - wyrażenie wątpliwości w dowolną stronę zaraz powoduje wrzucenie do jakieś śmiesznej szufladki i przypięcie łatki. Albo jesteś szurem i foliarzem, który NA PEWNO wierzy też w płaską Ziemię, któremu naziści z Księżyca nasyłają myśli przy pomocy 5G, a w wolnych chwilach marzy o
  • Odpowiedz
@Saykoza84: O #!$%@?, jak śmiechłem ( ͡° ͜ʖ ͡°), hehe, prawda. @wykopowajulka15: @lubiczklan: współczuję Wam. Mam obecnie 30, jak miałem 19-24 to były moje najlepsze lata. Zacząłem swoją pierwszą pracę i studia zaoczne w weekendy, bardzo dużo imprez i spotkań ze znajomymi, pierwsze prawdziwe uczucia, zawody miłosne itd. Jeżeli ten cyrk potrwa jeszcze kilka lat to serio zostaniecie ograbieni z najciekawszych momentów...
  • Odpowiedz
@wykopowajulka15: ale mozna tez inaczej. Mieszkam w uk pracuje zdalnie od 3 miesiecy z glebokiego poludnia europy. Nie to samo co zwiedzanie Tajlandii ale tez fajne. I dzieciaki taki brazowe a nie chorobliwie niebieskioblade jak w uk zero katarow, alergii wysypek
  • Odpowiedz
zwrócił ci ktoś uwagę w środku transportu?


@sqlserver: zalezy od miasta, widzialem ze w Gdyni wsiadaja z przyczajki psiarscy i jebią mandatami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz