Wpis z mikrobloga

Przyszedł czas i na mnie, czym sie szczepiliście i czy mieliście jakieś skutki uboczne? Internet jest pełen informaci, ale wiadomo Mirko to mirko :)

#covid19 #szczepionki #medycyna

Czym się szczepiliście?

  • Pfizer 50.4% (67)
  • AstraZeneca 14.3% (19)
  • JJ 21.8% (29)
  • Moderna 13.5% (18)

Oddanych głosów: 133

  • 20
@pompastic: Ze skutkami ubocznymi nie ma reguły, choć narzekać będą raczej tylko Ci, których mocniej "trzepnie" albo hipochondrycy, bo ci, którzy przeszli to lekko już się tematem nie interesują.

Miałem J&J, ponad trzy miesiące temu - absolutne zero efektów ubocznych, nawet nie zwalniałem z pracą. Zrobiłem od razu kiedy mogłem, bo Covida wcześniej nie przechodziłem. Teraz uważam troszkę mniej, ale cały czas raczej tej choroby nie złapałem.
@pompastic: Pfizer, okolice lutego, grupa 0. Oprócz bólu ręki - zero dolegliwości, jedynie spać mi się chciało, znajomi wszyscy ta sama szczepionka i brak większych dolegliwości niż lekko podwyższona temperatura. Mój brat szczepił się Astrą i o wiele bardziej czuł skutki uboczne. Także Pfizerek polecam jeśli masz wybór
Pfizer


@pompastic: Po pierwszej dawce lekko bolała mnie ręka do wieczora, wieczorem dreszcze. Rano już tylko ręka bolała. Na trzeci chyba dzień, bóle stawów, rąk i nóg. Przeszło po ok. 9 dniach.
Druga dawka nic. Nawet nie bolała ręka.
Żona - pierwsza dawka przez dwa dni, lekkie objawy grypopodobne, po drugiej trochę słabsze.
Teściowie - oboje ok. półtorej doby objawy grypopodobne i żadnych dodatkowych atrakcji.
@pompastic: Pfizer reka ostro bolala i za pierwszym i za drugim a dodatkowo po drugiej dawce mialem straszne zawroty glowy ale zdarzyly mi sie takie w przeszlosci wiec moze to zbieg okolicznosci.. a moze jednak nie i za rok padne od smiercionki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pompastic: Pfizer, dostałem szumów usznych, które mam do teraz. Serce też mi siadło, bo czasem mnie piecze i takie prądy przechodzą aż pod gardło, ale nie wiem czy to od szczepionki. A te szumy to na 99% przez fajzera, bo dostałem je w tym samym dniu co pierwsza dawka.
@pompastic: 1 dawka nic. 2 dawka jak to się mówi potocznie - rzucało mną po łóżku w nocy.
Moja dziewczyna bez żadnych problemów. Pfizer a dziewczyna Astra