Wpis z mikrobloga

Wykopki mieszkajacy na wsi, kobiety do was nie przyjda dla nich to duża różnica, to juz inaczej brzmi jak ktos jej spyta gdzie mieszka, kobiety na samo slowo "wieś" albo "mala miejscowość" czują obrzydzenie, brak Starbucksa albo cateringu czy choćby dołożenie opalu do pieca w domu jednorodzinnym to dla nich koszmar, one chca leżeć i pachnieć
#wies #p0lka #przegryw #oswiadczenie
  • 16
  • Odpowiedz
@Francesco123: chłopcy ze wsi trochę sami sobie taką reklamę stworzyli. BMW e36, z głośników jakiś gówno polski rap, złote łańcuchy, darcie mordy, robota na produkcji na 3 zmiany. Tak wygląda 90% chłopaków ze wsi, jak przyjeżdżają do miasta. Nic w tym atrakcyjnego niestety.
  • Odpowiedz
@Francesco123: jak masz dobra morde to i w lepiance bedą z toba mieszkac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z tym opałem to nie wiem czy wiesz, ale latem dorzucasz raz na miesiąc, a zima raz na tydzień, a bywa, ze w ogóle nic nie robisz i jest ciepło.

A tak serio to moze z 20 lat temu tak bylo, teraz słuchając różowych to kazda woli na wieś do
  • Odpowiedz
@Francesco123: bo ambicje i zainteresowania wielu dziewczyn dzisiaj ograniczają się do Instagrama, nie bez znaczenia jest też wychowanie przez mamusie na księżniczkę
  • Odpowiedz
@Flutter_M_Shydale: no to ja mieszkam juz na takiej hardcorowej wsi i znalazlem dziewczyne. Mieszkam na srodku pola bez sasiadow, asfaltu i oswietlenia. Do najblizszego domu mam 500m, do sklepu 3km, a do miasta Wojewódzkiego 70km xD

@Ignite: to prawda, ze uciekaja jak najszybciej, ale duza część tak samo szybko wraca.
  • Odpowiedz
@Francesco123: Po swoich znajomych zauważam, że na wsi zostają głównie ludzie, którzy nie mają w planach się rozwijać. Skończą szkołę średnią i dalej pozostaje #!$%@? w gównorobotach. Skoro im to odpowiada to nie ma sprawy, ale niech się nie dziwią, że nikt nie chce tam przyjeżdżać. Dodam tylko, że małe miasteczka do 5k ludzi w bliskiej okolicy miasta są naprawdę spoko opcją.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Francesco123: Wieś też trzeba lubić. Jeden bardziej ceni atrakcje, dostęp do wielu wygód, a inny spokój i "wolnoć Tomku". Sam jestem miastowym typem i nawet na spacery wolę się wybrać wzdłuż ulicy, niż do lasu. Ale zaręczam że mnóstwo ludzi ceni życie wsi, przedmieść i małych miejscowości- oczywiście takich nowoczesnych i przy dobrym transporcie- a życie w miejskim zgiełku jest dla nich raczej koniecznością
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@programista_z_czarnobylu: dokładnie xd szkoda że laski w mieście dużym też nie potrafią nikogo znalezc. Zdecydowana większość znajomych jest samotnych od strony żeńskiej xd więc może i emigrują ale są tak samo samotne jak my na wsiach
  • Odpowiedz