Wpis z mikrobloga

@eragonn14: Jakby zagłosowali przeciw to karakańskie media zrobiłby kampanię równającą ich z platformą, jakby zagłosowali za to opozycyjne media miały by materiał do równania ich z pisem. W obu przypadkach odpływ elektoratu oglądającego telewizornie, a tak umyli ręce i wina za lex tvn spada na kukiza bo to jego głosy przeważyły. W ogóle to kompromitacja Kukiza i dwóch przydupasów jest ogromna bo się wszyscy pomylili przy kilku głosowaniach.
@CryptoPump: mmmm logika typu ' A u was bijo murzynów" moja ulubiona :)
ale niech będzie, że ci odpowiem. W tamtej sytuacji byłem również oburzony jak i teraz. Nie wiem dlaczego sądzisz, że moja ocena czynów jest w jakikolwiek sposób powiązana z sympatiami partyjnymi. Ktoś #!$%@? to ja to krytykuje. Bez względu na nazwę danego ugrupowania.
@PrzeKomentator: "a u was bijo murzynów" wtf, człowieku skąd przychodza takie idiotyzmy ci do głowy?.

Konfederacja od samego początku powiedziała że nie będzie się w ten spór wpieprzać (czyli się wstrzyma) a teraz zdziwko, że się wstrzymali. I oczywiście kota ogonem że to #!$%@? ich wina xdd mózg wielkości orzeszka chyba macie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak konfa ma zamiar ciągle wstrzymywać się od głosu to niech odda mandaty i wydupia z sejmu, bo tylko tlen zżerają innym posłom.


@PrzeKomentator: posłowie w Sejmie nie są po to, żeby głosowali tak jak ty byś chciał, tylko żeby reprezentować swoich wyborców xDDDD
Konfederacja nie bierze udziału w wojnie bandy czworga.


@qluch: no w końcu to WOLNOŚCIOWCY, więc niech sobie rząd i opozycja wolnościowo głosuje nad zamordyzmem i usuwaniem wolnych mediów xD
@CryptoPump: to po , za przeproszeniem, jakiego #!$%@? siedzą w tym sejmie jak tylko zamierzają się od głosu wstrzymywać i umywać ręce . Konfa pokazała całkowity brak politycznej dojrzałości. Sprawa jest wyjątkowo zero- jedynkowa. Tu nie ma miejsca na wstrzymywanie się od głosu.


@PrzeKomentator: to jest Twoje stanowisko.
@PrzeKomentator

chodzi o zasady i określenie się po której stronie się stoi w tym konflikcie. Jak konfa ma zamiar ciągle wstrzymywać się od głosu to niech odda mandaty i wydupia z sejmu, bo tylko tlen zżerają innym posłom.


zżerają tlen posłom, którzy tak ciężko zapieprzają, że ciągle próbują przepchnąć podwyżki dla siebie.
@PrzeKomentator: no tak, albo z nami, albo przeciwko nam. Właśnie dzięki takim postawom jest i będzie w Polsce ch*jnia i wieczna polaryzacja społeczeństwa. I to bez względu na władzę.

Nie dziwię się wcale temu, że początkowo narodowcy z Konfy byli skłonni poprzeć z PiSem LexTVN - nie widzę żadnego powodu by mieli być przeciwni zaoraniu telewizji, która od lat na nich pluje. Wstrzymanie się od głosu jest w zasadzie efektem kompromisu