Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
bandy czworga

Weźcie wy już #!$%@? z tymi hasłami sprzed 15 lat.

@Janusz_Lubikwasa: A to już nie ma bandy czworga? Mnie się wydawało, że od 15 lat ciągle rządzą ci sami ludzie, ale może coś przespałem.
Konfederacja nie bierze udziału w wojnie bandy czworga.


@qluch: Obrona prywatnych inwestycji przed wymuszoną sprzedażą udziałów prawem działającym wstecz to teraz jest wojna bandy czworga? Fajnie wam wyprali mózgi kucyki. Już nawet nie próbujecie myśleć samodzielnie tylko łykacie każde gówno które da wam Konfederacja do zjedzenia bez żadnego pytania.
no tak, albo z nami, albo przeciwko nam.


@janusz_pawlacz_91:

Z nami: przeciwko PiSowskiemu dążeniu do dyktatury
Przeciw nam: dążenie do PiSowskiej dyktatury

Klauny z Konfy są pośrodku w takim razie XD Tu nie ma #!$%@? żadnych szarości w tym momencie, Konfederacja to banda bezużytecznych klaunów marnujących w sejmie powietrze, bo na żaden istotny temat nie mają nawet jaj zająć jasnego zdania tak/nie. Jak tylko jest ryzyko by "pan Kaczyński był smutny"
@Khaine: o ile z racji zamieszkania nie jestem ultra zajarany polską polityką (a szczególnie tą skrajną z jednej czy drugiej strony) to nawet do mnie dociera że mówienie że nie mają zdania na żaden istotny temat jest zwyczajnym uprzedzeniem. Jest to chyba jedyna obecnie siła, która murem staje przeciwko nowym podatkom i pato-podwyżkom dla "rządzących". Poza tym nikt oprócz konfederacji nie wstawił się za przedsiębiorcami, którzy z powodu widzimisię kogoś kto
nadal myślę, że nie popieranie nowych podatków > nazywanie się liberałem gospodarczym


@Nexrull: Nadal myślę, że mówienie że się jest przeciwko czemuś < demonstrowanie swojej wartości.

Zademonstrowali że marnują w sejmie jedynie fotele bo w piździe mają czy kraj się stacza w dyktaturę, byle im słupki nie spadły i mogli nadal żreć subwencje tańcując na progu.

A nowe podatki będziesz miał i tak, bo widać że tym ugrupowaniem już trzęsą narodowcy
@Khaine: Przecież demonstrują na każdym głosowaniu podatkowym, o co ci chodzi? Poza tym kto tu schodzi z drogi skoro wiadomo, że narodowcy chcieli zagłosować za tą ustawą za lata szczucia na nich przez TVN i jakoś żaden tego nie zrobił?
Poza tym kto tu schodzi z drogi skoro wiadomo, że narodowcy chcieli zagłosować za tą ustawą za lata szczucia na nich przez TVN i jakoś żaden tego nie zrobił?


@Nexrull: Żaden z wolnościowców też tego nie zrobił, bo tacy z nich właśnie są wolnościowcy. Bezjajeczne błazny i klauny. Obrzydza mnie jak dajecie się rżnąć w dupsko tłumaczeniami, że "wstrzymywanie się" w sprawie takiej jak ta jest niby czymś pozytywnym. Pozytywne było
Ale zrozum, że niczego nie łykam tylko zupełnie z boku oceniam obiektywnie (bo nie targają mną pobudki kwestii, które mogłyby mnie bezpośrednio dotyczyć) oceniam, że nie fair jest mówienie że jedyna partia, która w czasie lockdownu zachowała RiGCz a na codzień przeciwstawia się dążeniu do #!$%@? ludziom połowy pensji na poczet niedziałającej służby zdrowia i finansowania rozdawnictwa (bez żadnej weryfikacji beneficjentów) jest bezużyteczna. Bo jak powszechnie wiadomo nie ma w tym kraju