Wpis z mikrobloga

W moim przedostatnim wpisie napisałem, że przy pierwszym zakupie wudecki Przemo błagał ulanego, żeby ten przestał podniecać się i macać tandetne flaszki dla turystów. Wczoraj wpis ten skomentował znany i lubiany użytkownik XXX. Obojętnie czego by nie napisał ten typ, konsekwentnie nigdy mu nie odpisuję. Z prostego powodu - uważam, że są dwie opcje. Albo to jest troll, albo turborycerz. W przypadku tej pierwszej opcji, nie widzę sensu by prowadzić z nim rozmowę - w końcu to troll. W przypadku drugiej opcji w sumie też nie ma sensu gadać, bo rozsądne argumenty i tak nie przebiją się do zakutego łba. Lecz obok tego komentarza trudno mi przejść obojętnie.
XXXX1213456789432211271, jeżeli jesteś trollem, to gratuluję. Po #!$%@? prawie 1900 komentarzy - wszystkich na temat ulańca - w końcu napisałeś taki, po którym zaśmiałem.
Jeżeli natomiast jesteś rycerzem, to mam pytanie zbiorcze do tej grupy. #rycerzekomody , ja wiem że nie można być do końca normalnym jeżeli obiera się za idola grubego oszusta. Ale nosz kurnia, są granice spiermandolenia. Co wy macie w baniach, pisząc/robiąc takie rzeczy? XD
#mocnyvlog
PatoPaczacz - W moim przedostatnim wpisie napisałem, że przy pierwszym zakupie wudeck...

źródło: comment_16286651650dqeK2jeuKVdHKyQOpkJ14.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@PatoPaczacz: Nie to jest na bank troll. Nie można być takim rycerzem. Marcinek zje coś #!$%@?, to napisze że on w sumie lubi takie #!$%@?. XD chyba że to ten sam typ rycerza co andrewitstyle. Ciekawe co tam u niego swoją drogą
  • Odpowiedz
@PatoPaczacz: a ja tam lubię pana X, zawsze mi humor poprawia. Taki zdeterminowany i lojalny. Plus nie ma w zwyczaju obrażenia nas - druszlaków, tylko spokojnie tłumaczy, dlaczego lubi ketowódczaka.
  • Odpowiedz